Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit szóltok hozzá? Ha a...

Mit szóltok hozzá? Ha a férjetek egy fociklub rajongója helyesnek találnátok hogy a babátok is hordja a klub szineiben játszó ruhákatés megvennétek kiegészitőket?

Figyelt kérdés

Úgyértem csecsemők akik még nem tudják kifejezni az akaratukat a rajongásukat... az hogy egy ovis felvesz egy focimezt az már természetesen más.


személyes véleményem: én nem tartom helyesnek és nem is vennék Inter-es cumit meg body-t csak mert a férjem azt szereti. De érdekel hogy Nektek mi a véleményetek.

egy kis segitség a döntéshez:

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


2010. okt. 8. 08:00
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
ruhákat és ...
2010. okt. 8. 08:01
 2/25 anonim ***** válasza:
84%
Te tényleg ennyire el vagy foglalva azzal, hogy fociklub-os ruhát adj rá, vagy sem? Én adnék rá, ha rajonganék valamiért és a pénztárcám is megengedné.
2010. okt. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Dehogy is csak feljött egy ilyen kép amikor keresgéltem a neten mintákat és eszembe jutott hogy ebből még nem volt kérdés...


nem aktuális mert lányom van de ha fiam lenne se adnék rá ilyesmit.


ha most azzal jöttök hogy ez a legnagyobb problémám akkor nem talált mert nem tudtok megbántani csak gondoltam oldom a vigantolos kérdések egyhangúságát.

2010. okt. 8. 08:12
 4/25 anonim ***** válasza:
0%
Én nem szoktam olyan dolgokkal foglalkozni, ami nem aktuális és nem érdekel, vagy amit nem tennék meg... Nem értem a kérdés miértjét. Na mindegy.
2010. okt. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjem motorozik, és a kislányunknak is van rózsaszínű motoros pulcsija. NAgyon cuki, vagány benne. A legtöbb pasinak van ilyen dilije, és ha ez jólesik neki, akkor add rá. Engem nem zavar.
2010. okt. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

biztos nem voltam egyértelmü


NEM AKAROK ILYET RÁADNI CSAK ÉRDEKEL HOGY KI IGEN / KI NEM.

2010. okt. 8. 08:24
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg aranyos,és mindenki tudja hogy apa örömére történik.Az én párom nem foci-rajongó,de odavan a rally-ért,autóépítésért,tuning stb.A pár hónapos kisfiúnknak(!)olyan aútópark-gyüjteményt "adott át"hogy 10-12 éves fiúk elájultak volna tőle(természetesen akkor még polcra került)de már boldogan játszik vele(26hónapos)A fiú gyerekek szerintem példaképként tekintenek apjukra,nincs ezzel semmi baj!Egyébként mindkét szülő ízlése,beállítotsága,stílusa megjelenik egy baba öltözetén,nevelésén csak nem annyira direkt módon mint egy konkrét csapat-mezen,tehát az sem a baba választása.Mint ahogy a lányoknál a fülbevaló,vagy akár a megkeresztelkedés stb szerintem ez csak nézőpont kérdése.Mi formáljuk a gyerekeinket amíg engedi :)
2010. okt. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim válasza:
85%

Arról sem kérdezik meg a gyerekeket akarnak e megkeresztelkedni, vagy esetleg buddhisták lesznek. Arról sem akarnak e fülbevalót. Lehet hogy a micimackót szívből utálja majd felnőttként, de gyerekkorában minden pulcsiján ott volt.

Nem találok benne több ellentmondást mint a fentiekben.

2010. okt. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim válasza:
Az engem megelőzővel nagyon egyszerre gondolkodtunk/írtunk :D
2010. okt. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

jókat irtok!


mi formáljuk a gyerekeinket... természetesen elfogadással.

én utálom a micimackót meg a disney-t és nem veszek ilyen ruhákat ettől persze lehet hogy Ő szeretné majd később kiderül ha már Ő is beleszól a választásba.

2010. okt. 8. 08:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!