Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Espiro Optima gyerekülésnél...

Espiro Optima gyerekülésnél az öveket hogyan lehet állítani?

Figyelt kérdés
Megpróbáltam az aljánál lévő gombot nyomva bővíteni, de nem megy, ellenben szűkíteni tudom. Segítség! Csak angol és lengyel használati utasításom van, nem sokra megyek velük.
2010. okt. 8. 10:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Általában úgy lehet, hogy benyomod a kioldó gombot, és lazítod közben az övet. A feszítéshez csak húzni kell. Lehet, hogy rosszul van bekötve a hátuljánál. Megnézted? Az angol leírás mit ír? Nem tudod feltenni? Hátha tudunk segíteni.
2010. okt. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Az angol utasítás:


SLACKENING THE HARDNESS


The hardness is slckened by pressing the lever on the front of the seat. Press down on the label marked "PRESS" as you grip the two sholder straps whit your other hand. Pull the shoulder straps towards you to loosen the hardness. Take care when you adjust the shoulder straps that you do not trap the hardness adjuster straps as jou press the lever down.

--

Na az én nulla andgol tudásommal annyit fogtam fel ebből, hogy nyomjam meg az elején lévő gombot, és mindkét övet húzzam meg magam felé. DE NEM MEGY! Most én vagyok béna, vagy valami hibája van az ülésnek? Tegnap vettem, összeszerelve volt a boltban.

2010. okt. 8. 10:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Hogy szoktad húzni az övet? Hogy be van kötve? Mert ha igen, akkor próbáld úgy, hogy ne kösd be, és utána húzd!
2010. okt. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Teljesen jól értelmezted. :)

Én csak úgy tudom lazítani, ha be van csatolva. Egyik kézzel nyomod a gombot, másikkal lazítod az övet.

Ha nagyon nem megy, kérdezd meg a boltban.

Első voltam.

2010. okt. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi nektek, akik segíteni akartatok, végül sikerült megoldanom a rejtélyt. Azt hogy hogyan, nem tudom, de fél óra kínlódás után sikerült a tájékoztatóban leírt módszerrel állítanom rajta. Hogy az elején miért nem ment, fogalmam sincs, de a lényeg, hogy most már OK.
2010. okt. 8. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!