Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Zenedobozos plüsst ki lehet...

Zenedobozos plüsst ki lehet mosni?

Figyelt kérdés
Szeretném kimosni a kislányom plüss nyusziját, amiben egy zenedoboz van. Tudjátok, az a fajta, ami a kiságy körforgók alatt is zenél, nem elektromos. Ezt ki lehet mosni mosógépben, vagy akkor tönkremegy? Ha nem, akkor hogy tisztítotok ilyen játékokat?
2023. ápr. 17. 13:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
79%
Ki nem lehet venni belőle addig?
2023. ápr. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
74%
Én nem vagyok nagy játéktisztító, ami retkes lesz nagyon (bölcsi, leejti az utcán), ha nincs benne semmi, átnyomkodom vízzel, ha meg van benne valami kütyü, vizes/szappanos törlővel végigtörölgetem. Mosógépbe biztos nem tenném be.
2023. ápr. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
28%

Szerinted ?

De most komolyan, a 3 evesem tudja, hogy elemes, elektromos dolgot nem mosunk vizben.

2023. ápr. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
64%

Az írod, kérdező, nem elektromos. Akkor mi adja a zenét?


Nincs meg a doboza, használati utasítása? Lehet, hogy ott leírják. De akár a forgalmazótól is kérhetsz tanácsot.

Én úgy, hogy nem is látom, véletlenül se merném javasolni, hogy vízben kimosd.

2023. ápr. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
35%

Használtan vettem 4 zsák játékot. Ebből nagyon sok elemes, zenélős, vilàgítós...

Mindent beleraktam a fürdőkàdba és beáztattam fertőtleníteni.

Működik az összes. 😀

Úgyhogy simán.

2023. ápr. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
4! Zenedoboz. Nem láttál még olyat? Egy henger adja a zenét.
2023. ápr. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
77%

Óvatosan felfejteném a varrást, kivenném a zenélő részt, visszafércelném és kimosnám géppel. Aztán visszavarrnám bele a zenélőt, ha kiszáradt teljesen.


Szerintem a fém részek megrozsdásodnának, ha csak mechanikus, akkor is.

2023. ápr. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy pontosan milyen elven működik, de nincs benne elem, úgyhogy biztosan nem elektromos. Londonból hozta a férjem egyik barátja, nem volt hozzá semmi papír, de nem egy nagyon komplex eszköz, csak meghúzod a farkát és altatót játszik. :D Szerintem kimosom, mert engem nagyon zavar, hogy koszos, ha nem működik, így jártam. Majd írok, mi lett. :)
2023. ápr. 17. 13:53
 9/18 anonim ***** válasza:
82%
Az fémből van, tehát esélyes, hogy berozsdásodik.
2023. ápr. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Egy fém henger van benne,amin kis kitüremkedések,tüskék vannak. Arra üt rá a kis kalapács. Így ad hangot. Közben a henger forog. Azt kell "felhúzni".

Legalábbis a miénk ilyen. Az nem plüss,rendes zenélő doboz.

2023. ápr. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!