Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egy gyereknél hány éves korig...

Egy gyereknél hány éves korig van rendben, ha egyáltalán rendben van az, hogy naponta órákhosszat üvölt végig úgy, mintha épp rituálisan kivégeznék, mert megszállta valami?

Figyelt kérdés
Ismerem a nem kapott csokit hisztit, de ez nem az. Milyen "nevelés" mellett fordul ez elő?
2023. ápr. 23. 17:52
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
9%
5-7
2023. ápr. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
93%

Ha van valami betegsége, akkor akár élete végéig.


Egészséges gyereknél, semmilyen korban nem normális az órákig tartó üvöltés.

2023. ápr. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
86%

Nem normális.


Talán elkéne ezt a gyereket vinni orvoshoz nem gondolod? és nem itt kérdezni. Mennyi idős?

2023. ápr. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
91%
Semmilyen korban nem normális és egyetértek az előzővel, érdemes lenne elvinni egy orvoshoz. Ő tudna érdemben válaszolni.
2023. ápr. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
80%
-Ami még eszembe jutott, hogy ha eddig nem csinálta ezt, és pár hónapos, akkor lehet a füle, mert az nagyon fájdalmas dolog nekik..Mindenképpen dokihoz vidd, szerintem ne várj holnapig..hanem az ügyeletre vidd be..
2023. ápr. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem nem a kérdező gyereke (talán szomszéd, vagy rokon, aki idegesíti, joggal).
2023. ápr. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
92%

Ez nem normális.

Ez élete végéig megmaradhat, ha beteg.

2023. ápr. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
96%
Hány éves? Autista?
2023. ápr. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Nem az én gyerekem, ha nem lett volna egyértelmű, illetve igen, felső vagy szélső szomszéd, nehéz meghatározni. Más infóval nem tudok szolgálni.
2023. ápr. 23. 19:36
 10/21 anonim ***** válasza:
0%

Szegény gyerekek annyira sajnálom őket ez a sok inger ami éri őket nem csodálkozom hogy megőrülnek és fejvesztve ordítanak egész nap.

Nem tudom mit lehetne tenni ellene. Talán többet kivinni őket a természetbe, vagy valamilyen állatterápia, az is nyugtató lehet számukra.

2023. ápr. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!