Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szabó vezetéknévhez Boglárka...

Szabó vezetéknévhez Boglárka vagy Alma illik jobban?

Figyelt kérdés

2023. máj. 23. 20:56
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem ne adj gyümölcs nevet neki,sokan fogják piszkàlni
2023. máj. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
95%
Alma. A szaBÓBOglárka nem szerencsés szerintem.
2023. máj. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
68%
Boglárka nem illik hozzá, az Alma meg a Bodzánál is röhejesebb.
2023. máj. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
74%
Az Alma nevet ne, tényleg vállalhatatlan. A Boglárka nem passzol a Szabóhoz. Ha növénynevet akarsz, van még bőven pl. Hanga, Kamilla.
2023. máj. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
91%

Egyik se szerencsés. A szaBÓBOglárka is furcsa, a Szabó Alma meg simán nem passzol egymáshoz, illetve mivel mindkettő köznévi eredetű így random szavaknak tűnik egymás után.

Ha semmi más nem tetszik akkor legyen inkább Alma Boglárka.

2023. máj. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
63%
Alma illik hozzá sztem. Nekem is nagyon tetszik ez a név, de nem adnám, mert nem szeretné, piszkálnák miatta sztem. Viszont ismerek egy kislányt, akinek ez a második neve és úgy sztem vállalható.
2023. máj. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
35%
A Szabó Boglárkával nem látok semmi kivetnivalót, de a Szabó Alma az katasztrófa...
2023. máj. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
69%

Az Alma eredetileg latin szó, jelentese kegyes, tápláló, valószínűsíthetően az alma mater kifejezésből lett önálló név. Magyarországon alapvetően a gyümölcsre asszociál mindenki.

Nekem tetszik, annak ellenére hogy nem szeretem a beszélő neveket. A szomszédasszonyom is Alma amugy - nem Magyarországon élek, itt nem ez q gyümölcs neve.

2023. máj. 24. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
28%
Az Almát mindenki Annának fogja érteni bemutatkozáskor vagy visszakérdez.
2023. máj. 24. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudom, nekem egyikkel sincs bajom, szerintem bármelyik jó. Magyarországon az Alma ugyan nem feltétlenül szerencsés, nálunk emiatt esett ki, pedig nagyon tetszik.
2023. máj. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!