Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy/mikor pihenitek ki...

Hogy/mikor pihenitek ki magatokat dackorszakos gyerek mellett?

Figyelt kérdés
2023. máj. 25. 16:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Munkában? 🤣
2023. máj. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Majd az ibolyák alatt :)
2023. máj. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
47%

El sem fáradok és ez a legjobb taktika.

Ha pozitív vagy és nem feszkózol a gyerek hisztijei miatt, hanem inkább figyelmen kívül hagyod azokat, akkor sokkal ritkábban fogja csinálni és hamarabb abbahagyja.

2023. máj. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%

"hanem inkább figyelmen kívül hagyod azokat, akkor sokkal ritkábban fogja csinálni és hamarabb abbahagyja."


Az én fiam nem tudja, hogy így kéne :D

2023. máj. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
En is munkahelyem pihenek. Csend,nyugalom , egy megvaltas az iroda.
2023. máj. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
4-es Nem a gyerek akaratát kell figyelmen kívül hagyni, hanem a hisztérikus reakcióját, amivel el akarja érni azt.
2023. máj. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%
Viccen kívül az irodában, pedig a munkám is kemény. De legalább kulturált felnőttek között vagyok és egészen kisimul az agyam, mire délután visszakapom a gyereket 😂
2023. máj. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Sehol. Épp mire elkezdtem volna kiheverni, összehoztunk még kettőt 🥲
2023. máj. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
85%
Nem. Most vagyunk a legmélyebb dackorszakban, és erre megszületett a kicsi is. Csak hogy dackorszak mellé testvérféltékenység is befigyeljen. Szeretjük a kihívásokat, most mit mondjak. Szóval perpill nekem még az alvás sem pihentető, pedig előtte az volt. Vagyis lett volna, de mire a nagy átaludta az éjszakát, már terhes voltam, és akkor meg amiatt ébredtem folyton. Amúgy lányom jól elvan a nagyszülőkkel, apjával, de a kicsit még nem lehet egész napokra, estére "lepasszolni", szóval kb az a pihenés, amikor hétvégén a nagy ott alszik a nagymamánál, és csak egy gyerekkel kell foglalkozni. Hurrá :D Majd pihenek, amikor túl vannak mindketten ezen az időszakon.
2023. máj. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!