Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ki milyen fiatalon (17,18,19,...

Ki milyen fiatalon (17,18,19, . évesen) gondolta úgy hogy már szívesen babázna? Meg ha terhes lenne akkor nem vetetné el?

Figyelt kérdés
2010. okt. 11. 15:26
 1/8 anonim ***** válasza:
En 21 evesen mentem ferjhez es akkor jott meg az anyai oszton. Nemsokara terhes is lettem. Elotte nem tudtam elkepzelni, hogy milyen lesz, ha gyerekem lesz egyszer. Meg a gyerekek is irritaltak (a sirasuk, hisztijuk) tinikoromban. Miutan megszuletett a sajatom, mar teljesen mashogy lattam az egeszet...szoval lehet, hogy sosem erzed magad 100%-ra kesznek, hisz nem is tudhatod, hogy milyen szulonek lenni, ha meg nincs gyereked, de kesz leszel, ha mar megszuletik a sajatod.
2010. okt. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én 16évesen gondoltam úgy ,de ismerőseim felvilágosítottak,és így észhez tértem,aztán meg véletlenül 18 évesen lettem terhes,és megse fordult a fejembe hogy elvetessem.

3hónapos kislány anyukája

2010. okt. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én már 15-16 évesen így gondoltam, bár persze ha így történt volna valójában, nagyon beparáztam volna, meg nem is voltam egy könnyű eset kamasz koromban. Végül 20 évesen szültem, szóval viszonylag fiatalon. Persze az, hogy 15-16 évesen is szerettem volna már babát, az nem azt jelentette, hogy nem is védekeztem, csak inkább már vártam azt az időt, amikor majd lesz nekem is.
2010. okt. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
19 éves voltam mikor megszületett az elhatározás, párom ekkor 28 volt 4év sikertelen próbálkozás után 24évesen szültem meg a kisfiamat.
2010. okt. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
inkább tanulj, dolgozz és fizess be a közösbe (adó) mielőtt még 1 léhűtővel több lenne ebben az országban, aki csak azt lesi mi jár neki azért mert szült egy gyereket.
2010. okt. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

én most 22 vagyok, de még mindig túl felelőtlennek érzem magam egy babához, pedig imádom a gyerekeket. a nővérem babájára szoktam vigyázni, nagyon szeretek vele lenni, és tökéletesen el tudom látni, akármeddig is van rám bízva, de nem érzem késznek magam arra, hogy ezt a nap 24 órájában tudjam csinálni.

viszont ha teherbe esnék, tuti nem tudnám elvetetni, én nem az a típusú ember vagyok. szóval nagyon-nagyon vigyázok, amíg nem érzem azt, hogy készen állok rá.

2010. okt. 12. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

A válasz írója 69%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 17:00


Nem mindenki léhűtő és csak aszt várja hogy más eltartja a pics.ját!!!Szerintem ne magadból indulj ki!!És ha már írtál akkor legalább a kérdésre válaszoltál volna minthogy ilyen ... megjegyzéseket tegyél!!!Sajnálom hogy csak ennyi telik tőled!

2010. okt. 12. 15:24
 8/8 A kérdező kommentje:

Mindenki más válaszolónak köszönöm a normális válaszokat!!

puszi :)

2010. okt. 12. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!