Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hol kezdődik a jó trambulin?

Hol kezdődik a jó trambulin?

Figyelt kérdés

Mérete legalább 360+ legyen !

Legyen lehetőség arra hogy alkatrészt tudjak hozzá vásárolni(magyaran ne kelljen az egesz trambulint kidobnom ha nem muszaj)

Vallaljanak ra garanciat

Biztositsak nekem hogy x évig tuti tudnak nekem hozza alkatreszt adni ha kell!

Uv allo,rozsda mentes

Terhelhetősége legyen 130kg legalább

Lérta,nehezékek hozzá


Miket kell még figyelembe vennem?


Igen tudom ezek a trambulinok indulnak 200 ezer ft tol


2023. júl. 1. 10:52
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Létra*
2023. júl. 1. 10:52
 2/13 anonim ***** válasza:
0%

Csak egy tipp: ezek a trambulinok iszonyatosan recsegnek. Borzasztó idegesítő, amikor ugrál rajta a gyerek.

Szerintem, ha ennyi kitételed van, ezt a szempontot is vedd figyelembe. Nehogy megvedd 2-300.000 ft-ért, aztán kuka legyen, mert rájössz, hogy baromi hangos vagy esetleg a szomszéd szólongasson érte állandóan. Sajnos tapasztalat...

2023. júl. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Biztos hogy mindegyik?

Fokepp ha figyelve is van es nincs kinthagyva az udvaron egesz evbe?

2023. júl. 1. 11:29
 4/13 anonim ***** válasza:

A trambulinhoz nem tudok sokat hozzászólni. Ami segítség lehet, hogy én a dechatlonban venném.


Ha rendeltetésszerűen használjátok és tönkremegy, akkor ott garanciában cserélik és nem problémáznak rajta sokat, ráadásul tapasztalatom szerint nem árulnak nagyon rossz minőséget pont ezért (kivéve a futáshoz a táskában az italosflakon, azt mi kb. 3 havonta visszük vissza cserélni, de jobbat még nem találtunk máshol se).

2023. júl. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Az ALDI-ban szokott lenni 3 m és 4 m átmérőjű is. Ezekhez kaphatók pótalkatrészek is: ugrófelület, szegélyborítás, védőháló.

Nyári szezon után néha igen olcsón kiárusítják, mert nem akarják tárolni a következő nyárig.

2023. júl. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

4

Igen dechatlonba neztuk miis ! :)

Ott talaltunk olyat amire azt mondtuk hogy oke valahol itt kezdodnenek a trambulinok


Csak gondoltam meger egy kiirast,hatha valaki tudna valami megjobbat

Vagy valami tippet,tanacsot,tapasztalatot adni trambulin kapcsan 😊

2023. júl. 1. 12:19
 7/13 A kérdező kommentje:

5

Nekunk jovohetre kene

Szuletesnapi ajandek lenne :)

2023. júl. 1. 12:20
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk spartan van. Második gyerek nyúzza.
2023. júl. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
0%
10 ből 9 gyerek pár percet megy bele eleinte, aztán soha többet, majd az időjárás elintézi a trambulint. Laza lesz, recseg, nyikorog kiszakad. Én nem vennék, de persze te úgyis megveszed. Előtte lepontozol engem. Aztán Rájössz a megvétele után pár nappal hogy igazam volt.
2023. júl. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mi rendszeresen egy Balatoni társas üdülőházban nyaralunk, ahol elég sok gyerek van. Itt állítottunk fel trambulint, mászókát és más kültéri játékokat. A trambulin szinte állandó használatban van és nem unják meg a gyerekek. Igen, emellett az időjárás is elvégzi a dolgát, így az elhasználódás miatt a keret és a rugók kivételével már az összes alkatrészét cserélni kellett, de örülnek neki a gyereket és használják rendszeresen, úgyhogy szerintem nagyon megérte megvenni.
2023. júl. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!