Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » XI. kerületi anyukák, mikor...

XI. kerületi anyukák, mikor kaptátok meg a nevelési támogatást? Mármint a pénzt!

Figyelt kérdés
Nekem azt írták, nov. 5-ig utalják. Akiknek azt írták, hogy okt. 5-ig, végül mikor utalták? Mire számítsak? Köszi!
2010. okt. 13. 10:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Bocsánat, hogy nem a kérdésre válaszolok, de megkérdezhetem, hogy te mikor adtad be és mikorra bírálták el? Nekem azt mondták 22 nap, ez ma jár le, de ha munkanapot számolnak, akkor még nem esedékes. Szóval még nem jött semmi határozat.

(Már arra is gondoltam, hogy a választások miatt csúszik vagy nem is lesz belőle semmi...)

2010. okt. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
22 munkanap! Szept. 10-én adtuk be, és a múlt héten jött a levél a pozitív elbírálásról. Nem kapkodják el, de az utalást sem.
2010. okt. 15. 12:50
 3/4 anonim ***** válasza:

Köszi! Én szept 21-én adtam be, úgyhogy akkor még várok türelemmel. Még ezt találtam, ami esetleg téged is érdekelhet:

A hivatal utolsó hozzászólása:

[link]

Vagyis visszamenőleg utalnak, a beadás dátuma számít:)

2010. okt. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Augusztus végén adtuk be, szeptember közepén jött a határozat, a pénz pedig visszamenőleg 2 hónapra okt 4-én volt a számlámon.
2010. okt. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!