Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egyes nők miért gondolják...

Egyes nők miért gondolják azt, hogy a szupermarketekben beleállíthatják a gyereküket a bevásárlókocsiba?

Figyelt kérdés

A normális emberek az élelmiszereket és egyéb megvásárolt árukat tennék a bevásárlókocsiba és egyáltalán nem higiénikus, hogy egyesek a bevásárlókocsiba állítják a gyereküket a koszos cipőjével. Ma szemtanúja voltam egy ilyennek. Nem elég, hogy sokszor alig lehet a gyerekektől közlekedni a boltokban, valamint gyakran tőlük zeng az egész üzlet, az már mindennek a teteje, hogy a bevásárlókocsikat is összepiszkítják a cipőjükkel.


36/F


2023. júl. 3. 22:38
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
66%
Sose állítottam a gyerekem kocsiba, de nem akarok ki rajta. Minden élelmiszer be van csomagolva. Semmi bajod nem lesz tőle. Lépj túl rajta!
2023. júl. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
55%
Rendelj netröl :) van Glovo alkalmazàs.
2023. júl. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
47%
Mert suttyók!
2023. júl. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
70%

Van azon a kocsin elég baci anélkül is, ezer ember tolja, a raklap se tisztább, tehát az áru se, autók mellett parkol, hajléktalan tolja, galamb rászáll.

Feltételezem, hogy a zöldséget megmosod, a kenyeret nem a rácsra teszed, a csomagolót nem nyalod végig.


Hidd el nyugisabb a bevásárlás, ha a gyerek ott ül, mintha végig szenvedi az egészet.

2023. júl. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
44%

Mint kisgyerekes szülő írom: 3-asnak igaza van.

Mert suttyók.

És természetesen nem mindenki teszi ezt, csak a normálisak nem feltűnőek.

Két gyerekünk van már túl a kisgyerekkoron. Soha nem éreztünk ingert arra, hogy belerakjuk őket a bev.kocsiba.

És hidd el, kérdező, amelyik szülő nem tud viselkedni, az magához hasonló gyereket is fog nevelni.

2023. júl. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
54%

Én teljesen egyet értek veled kérdező. Attól hogy be van csomagolva az áru, még nem akarom a pl becsomagolt csirkemellfilét osszekoszolni/osszesároznu, hogy aztán otthon úgy tegyem a konyhapultra, vagy be a hűtőbe.


Ez szerintem ugyanolyan megoszto kérdés, mint a meg eheti-e a gyerek azt a kiflit, amit majd utólag kifizetek a pénztárnál.... Egyik-másik tábor is a maga igazát fogja védeni, és nem fog változni a véleménye.



Egyébként én sokaknal látom, hogy a bevasarlokocsiba zacskó nélkül beteszik a kenyeret....ilyenkor pont arra gondolok, hogy utána vajon csak a kenyér belét eszik meg, vagy tényleg van akinek ennyire nem számít a higiénia?!

2023. júl. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
61%

Szóval nem tudsz a gyerekeimtől mozdulni, miközben bevásárolsz, de az is zavar, ha beleteszem őket a bevásárlókocsiban, hogy téged ne zavarjon a bevásárlásban.

A bevásárlókocsik kint vannak tárolva, ki tudja milyen patkány mászott rajta keresztül?

Ráadásul minden termék be van csomagolva, ha nincs akkor zacskóba teszed.

Ha ennyire zavar más gyereke, akkor menj akkor bevásárolni, amikor már gyerekkel nem találkozol és nem fogsz ilyet látni,pl kora hajnalban, vagy késő este.

Viszont amikor kihúzod a kocsit, akkor egy macska vagy patkány elszaladhat előtted, ait napközben nem tapasztalsz.

Szép álmokat

2023. júl. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
70%

Teljesen egyet ertek az utolsoval (8)


Ha nem teszem ugy bele a kosárba mondjuk kifejezi a nem tetszését mert nincs 2 eves, es ki tudjak fejezni. Az zavar nézel ram mint a Veres rongyra miert sir a gyerek. Ha beteszem az a problémád ( mindenhova tiszta cipovel es ruhával indulunk sarosan es koszosak nem tennem be). Sokszor meg a kocsit is attorlom fertőtlenítő kendovel ( covid ota bennem maradt). Talan meg tisztábban is kapod vissza.


Lehet ma találkoztunk a lidlben. Komolyan mondom agyrém sokszor ami egyes emberekben vegig megy

2023. júl. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
61%

Nem értem miért kell fél évente ezt újra és újra kiírnod? Nem unod?

Még hányszor akarsz ezen vergődni?

Miért kell folyton provokálni?

2023. júl. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
59%
Mert nekem úgy kényelmesebb, egyszerűbb, és pont leszarom, hogy téged zavar. Bár nem állítani szoktam őket, hanem ültetni.
2023. júl. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!