Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A betűs vezetéknévhez Barnabás...

Whatshername kérdése:

A betűs vezetéknévhez Barnabás, Brúnó, Adrián, Ármin esetleg Vilmos?

Figyelt kérdés

A betűs, kétszótagú, nem túl ritka magyar vezetéknévhez. Illetve tudom, hogy Brúnó sokaknak "kutyanév" (habár külföldön pl teljesen elfogadott), de mondjuk így:


A. Adrián Brúnó

A. Ármin Brúnó

A. Barnabás Brúnó


Igazából elég gyakori a vezetéknév, és bár eddig nem voltam második név párti, most valahogy efelé hajlok, így egyedibb, illetve ha felnő, eldöntheti, hogy melyik szeretné inkább használni.

H ameg művész lesz, pláne jól állna neki :D



2023. júl. 19. 11:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ármin Brúnó
2023. júl. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Brúnó nekem abszolut nem tetszik, nem azért mert kutyanév hamem egyszerűen hülyén hangzik nekem. Mindenképp elhagynám. Ezek közül az Ármint választanám. Ha meg művész lesz, kitalál magának valami ritkaszép művésznevet emiatt ne aggódj :D
2023. júl. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 4 nevetekből pont hogy a Brúnó tetszik egyedül :D A Barnabás még szép, csak gyakori, a másik kettő viszont nekem nem bejövős.
2023. júl. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ezek közül a Barnabás Brúnó, bár én simán csak a Barnabást adnám, mert szép hosszú önmagában is jól csengő név.
2023. júl. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem ezekből az Ármin és az Adrian tetszik a többi abszolút nem.
2023. júl. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%

Nekem a Vilmos tetszik egyedül. Szerintem elég ritka is, nem kellmellé második név.

Pl. Antal Vilmos jól hangzik.

2023. júl. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Vilmos tetszik, a Barnabás rendben van, az Adrián és Ármin nekem kicsit lányosak, a Brúnó egyáltalán nem tetszik. Ráadásul ha mindenképpen akarod adni második névnek, talán csak a Barnabást nem üti nagyon stílusban, de akkor meg kicsit sok a b és r hang egy rakáson.
2023. júl. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ritmust tekintve nekem jobban tetszene úgy hogy A. Brúnó Barnabás. Viszont a Brúnó nekem sem tetszik, nem kutyanév, csak simán nem szép ilyen magyarosan. Ha viszont nem itt fogtok élni akkor maradnék a javaslatomnál.

A többi sehogy se passzol egymáshoz.

2023. júl. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Adriàn nagyon szép név jól lehet beccézni!
2023. júl. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hogy szokták az Adriánt becézni? komolyan kérdezem. Az Adri elég fura lenne..
2023. júl. 26. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!