Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy hangzik együtt a név?

Hogy hangzik együtt a név?

Figyelt kérdés

Arany Hajnalka.

Nagyon megtetszett a Hajnalka név de valami beugrott és rájöttem, lehet fura a vezetéknévvel? Mármint arany hajnal. Mintha arany lenne a hajnal de ez legalább is nem olyasmi ami csúfolás tárgya lehete nem? Mert nekem még így is szép együtt mintha egy költői megnevezés vagy valami :D. Mit gondoltok róla? Nem azt kérdem, hogy tetszik e a név hanem hogy a vezetéknévhez menne e. Meg láttok e benne gúnyolhatóságot, nyilván minde nevet lehet de vannak olyanok is amik könnyű prédák. De írhattok még hasonló név ötleteket hátha megtetszik valamelyik, de ragaszkodok még a Hajnalkához. Régóta kedvenc. :) köszi ha válaszolsz.



2023. júl. 28. 22:36
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
61%
Gyönyörű szép ez a név.
2023. júl. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
84%

Aranyhaj...

Hááát...

2023. júl. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
93%
Ahogy előttem is írták, Aranyhaj Nalka lesz belőle. Meg nekem nagyon monoton a hangzása így, hogy nincs benne más magánhangzó, csak a.
2023. júl. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
74%
Nagyon szép így együtt. Persze, ha nem zavar, hogy az Arany Hajnal egy szabadkőműves rend volt.
2023. júl. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
97%
Arany Amara :D
2023. júl. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
4-Ezt nem is tudtam de nem zavar, de valaki mondta, hoy aranyhaj hát tényleg ez lehet gúnyolható de ez mondjuk eszembe se jutott így hátha másnak se jut eszébe egyből nem? Vagy nagyon adja magát? Esetleg Arany vezetéknévhez tudnátok adni ötleteket amik mennek hozzá?
2023. júl. 28. 23:58
 7/29 anonim ***** válasza:
67%
6-os: Arany Alma :))
2023. júl. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
70%

Nekem az Arany Hajnalka nagyon tetszik! :)


Csoda szépen hangzik!


és az aranyhajjal sincs semmi baj. :)

2023. júl. 29. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
70%
Nekem Arany Virág nevű ismerősöm van.
2023. júl. 29. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
67%

Az aztán hatalmas csúfolás, hogy Aranyhaj... Én ennek még örülnék is. :D

Még mindig tartom a véleményem, egyes vagyok, tök szép név, és az Aranyhaj is jó 😅

2023. júl. 29. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!