Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen nevek nem kisbabásak...

Milyen nevek nem kisbabásak se nem öregnénisek?

Figyelt kérdés

Ami nem csak öregnénis név, de nem is túl kisbabás.

Először csak a kisbabás jelenséggel találkoztam de már sok névre rávágják, hogy az túl öreges így nem adnám...Mi akkor a 2 között levő nevek? Tudtok ilyeneket?



2023. aug. 24. 20:42
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

10-Sok név tetszik de sajnos sokra rámondták hogy vagy kisbabás vagy öregnénis vagy ódivatú vagy divat név, tucatnév, fiús név...így már nem tudom :(.

Ezek tetszenek: Hanna, Lili, Bella, Johanna, Dominika, Borka, Hajnalka, Franciska, Hedvig, Petra, Alíz, Adél, Abigél, Ibolya, Karolina, Ildikó, Bernadett, Krisztina. :)

2023. aug. 24. 21:16
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

Amik nekem tetszenek:

Nóra (így hívják a kislányomat)

Dóra

Petra

Olivia

Laura

Noémi

2023. aug. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
76%
Az Aliz, Abigél, Adél gyönyörű nevek és minden korosztályban megfelelnek szerintem.
2023. aug. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

12-Ezek is nagyon szép nevek :)

Talán a legjobban az Olívia, Petra és a Nóra tetszik.

2023. aug. 24. 21:35
 15/27 A kérdező kommentje:
Aliz, Abigél, Adél kközül melyik a legszebb?
2023. aug. 24. 21:37
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
#15 Nekem az Adél tetszik a legjobban.
2023. aug. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
77%

#11 Ezekből csak a Borkára mondanám, hogy nagyon becenévszerű, az összes többit el tudom képzelni kisbabának, felnőtt nőnek és idős néninek is. Az Ibolya, Ildikó tényleg az idősebb korosztályban gyakori, de vállalható nevek. Ha divatnév, az nem feltétlenül baj, azok közt is vannak nagyon szépek. Ha nagyon gyakori nevet nem akarsz adni, akkor ne válassz mondjuk a top 10-ből.

Alíz, Abigél, Adél - mindhárom szép, nekem az Abigél tetszik a legjobban.

2023. aug. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerettem volna a Borkát adni, de végül elvetettem mert hajaz az uborkára. A másik befutóm a Tamara volt. Végül Diána lett. Szerintem egyik sem kisbabás vagy öregnénis.
2023. aug. 25. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
0%

Borka,Ibolya,Ildikó,Hajnalka na ezek nekem öregesek,

Dominika,Franciska nagyon furák

2023. aug. 25. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
55%

Szép neveket írtál nagyon.


De gondolj bele amikor már a kislányod lesz felnőtt akkor így fogják hívni a felnőtteket.

Lili, Hanna, Bella, Zoé, Zorka ( ezek a nevek jutottak eszembe így hirtelen) bármilyen név amiket most adnak a szülők azok lesznek.


Bármilyen nevet fogsz adni biztos hogy nagyon szép lesz!


Az a lényeg hogy neked tetszen.


Valamint adhatsz neki két keresztnevet ha esetleg az egyik neki nem tetszik akkor a másikat még tudja használni.


Úgy hogy jó névválasztást sok boldogságot és jó babázást kívánok nektek!😊


Amik nekem tetszenek:


1. Lujza

2. Liliána

3. Szofi

4. Bella

5. Annaróza

6. Abigél

7. Zoé

8. Nóra

9. Nia

10. Hella

11. Hédi

12. Emma

13. Zorka

14. Lora

15. Bodza


Remélem ezekkel a nevekkel tudtam segíteni 😊


Az én kislányomat Szofinak hívják ❤️

2023. aug. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!