Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül mostanában egy...

Mennyibe kerül mostanában egy fogszabalyzo?

Figyelt kérdés
Gyermeknek
2023. aug. 27. 13:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
De milyen? Mert attól függ. Tréner 40-80-tól, rögzített fém 250/fogívtől, láthatatlan 1 millió
2023. aug. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
8%
18 év alatt államilag támogatott.
2023. aug. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%

18 ev alatt allamilag tamogatott, de nem ingyenes.

80-150 ezer kozott mozog, ez rendelotol fugg.

Viszont nyilvan meg mindig sokkal olcsobb, mint maganban, ahol 200 ezer korul van a legolcsobb/ allcsont.


Viszont allamiban rengeteg lehet a varakozasi ido, akar evek.

2023. aug. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Passz nekem anno államilag támogatottan csináltatták a szüleim, nem kellett éveket várni. Szépen le van írva a listán így támogatva mi mennyibe kerül.
2023. aug. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Államilag a kivehetőt támogatják. Ami szerintem tré. Én 8 évig hordtam, és nem igazán használt. Állandóval állítólag 2 év alatt rendbe teszik.
2023. aug. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Dehogyis. Ragasztott keszuleket is tamogatnak!
2023. aug. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi tavaly csináltattunk, láthatatlant. cca 600eft volt. De az ár nagyban függ attól is, hogy hány db sín kell, nyilván a fogorvos előzetes kalkuláció és felmérés alapján javasol megoldást. A rögzített is nagyjából ugyanennyi lett volna. Nálunk kb 6-8 hónap szabályzás elegendő volt. Persze, ha több idő kell simán elmehetnek erre milliók, de akkor mi is inkább a rögzítettet választottuk volna. Ez így egyszerűbb és kényelmesebb volt a gyereknek
2023. aug. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!