Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hol(milyen platform stb) és...

Hol(milyen platform stb) és mi alapján keresnétek fotóst pl a gyermeketeknek avagy család részére? Milyen paraméterekkel?

Figyelt kérdés

Fotós vagyok,s felmérném az igényeket jelenleg

Köszönöm,



2023. okt. 12. 09:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én megbízható weboldalon keresztül - és mindenképp véleményekkel és referenciákkal rendelkező embert hívnék csak.
2023. okt. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én valószínűleg Facebookon megnézném a képeit, esetleg ismerősök képei alapján. Mivel valamiért egyeseknek fontos hogy októberben kirakjon 47 db karácsonyi képet a csáládról, könnyű dolgom van.

Mindenképpen szeretném látni a munkáit, a képek hangulatát, minőségét. Ha valaki ajánlana fotóst is a facebookon keresnék rá.

2023. okt. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Facebookon anyukás csoportokban örök téma szeptembertől decemberig. Ott az anyukák ajánlanak egy csomó fotóst, van, aki magát hirdeti. Szerintem ott garantáltan mindegyik fotósnak akar pár anyuka "kliense".
2023. okt. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Először is ismeretségi körben érdeklődnék, kinek milyen tapasztalatai vannak. Aztán szempont lenne természetesen az, hogy viszonylag közel legyen, rugalmas legyen. Fontos lenne az ár és az, hogy azért az árért mit kapok. Volt olyan ahol pl 35.000-ért kaptam volna 10 képet, míg másnál 50.000-ért már mondjuk 20-at retusálva. Így ár-érték arányban a drágábbat választottam. ( Most a képek pontos számát nem tudom csak egy példát írtam). Fontos lenne, hogy rendelkezzen több háttérrel, dekorral, ötletekkel, legyen kreatív. A barátoktól kaptam babafotózást ajándékba. Macera volt, mert 1 órát kellett utazni, friss császárheggel egy alig pár napos csecsemővel. Szarul is néztem ki szülés után, a fotós azt mondta, hogy majd retusál, ezek mind nem történtek meg, úgy kellett rászólni, hogy a gyerek fejdíszére a hiányzó virágot retusálja már rá, mert nem csinálta meg, egy csomó helyen ott maradt a kezemből egy részlet, az angyalszárnyas képet egy fehér háttér előtt csinálta ezért semmi nem látszik. Szóval nem volt a legjobb. Vele nem voltam elégedett.
2023. okt. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Csakis ajánlás alapján és én is lecsekkolnám.

Én jártam úgy, hogy a neten csodás képei vannak, mondjuk Photoshop de úgy tűnik érti a munkáját... ehhez képest az egész fotózás egy katasztrófa volt, a gyerekkel nem tudott banni, és a végén "ajándékba" elkuldte az összes, mondom az összes képet, de 1el sem dolgozott. Nem volt szín, nem vágott belőle, semmi. Magyarul ha én elkezdek kattintgatni 500at, ugyanezt az eredményt kapom. Nem oda nézünk ahova kéne , hiányzik egy fél láb, beszéd közbeni fotók stb. Kb 5 vagy 6 képet tudtam kimazsolázni, ami félig vállalható, és nekem kellett utómunkázni. És azok sem kifejezetten jó képek. Én őt soha nem ajánlanám senkinek... szóval ez is fontos, hiába jó képeket pakol fel az oldalára. Szívem szerint visszakértem volna a pénzem. Szóval csakis olyanhoz megyek ez után, akit ajánl valaki személyesen, és jónak találom a képeit.

2023. okt. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én a városban kerestem, olyant akiről tidtam hogy valós fotókat készít (olyant ami visszaadja a valóságot) és szépen dolgozik.
2023. okt. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Privátban soha nem kerestem fotóst ,az ovis és iskolai fotósok évente úgy is jöttek az pont elég volt mindig.
2023. okt. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!