Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikor kell mászni a babának? ...

Mikor kell mászni a babának? Baj ha nem igazán érdekli?

Figyelt kérdés
Lassan 9 hónapos lesz de nem igazán érdekli. Kúszni nagyon is fürgèn és már fel is áll kapaszkodva. Már mászott vagyis próbálkozott vele haladt is kicsit előre. Én szoktam inspirálni a játékaival mert ülésből úgy indul el ha közel van hozzá de ha távol van ami érdekli akkor inkább kúszik . Ülni szépen ül. Rá ér még? Mikorra kell tudnia?

2023. okt. 17. 15:03
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Hogy ül?
2023. okt. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
11 hónaposan kell mászni.
2023. okt. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló. Fel ül egyedül erre gondoltam és hogy nem kell kitámasztani.Négykézlábra emelkedik kúszásból és úgy ül ki.
2023. okt. 17. 20:46
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Nem akarom siettetni csak érdekelt meddig normális ha nem mászik.
2023. okt. 17. 20:48
 5/9 anonim ***** válasza:
56%
11 honapos korig kell elkezdeni maszni. Enyem 9 honapos, pontosan ugyanezt csinalja mint a tied.
2023. okt. 18. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen kedves utolsó!

De nem tudom ki az aki le pontozott titeket és miért. Jó lenne ha ő is le írná akkor hogy mikor is kellene mit csinálni a babának ha ő akkora nagy szakértő.

2023. okt. 18. 12:10
 7/9 anonim ***** válasza:
9 honapos statuszon kerdes hogy kuszva/maszva helyet valtoztat-e, ez alapvetoen mindkettore vonatkozik, ha csak kuszik, akkor nem a valasz. Viszont mi jarunk gyogytornara, gyogytornaszok 11. honapig “varjak el” a maszast. 5os voltam
2023. okt. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
9 hónapos státuszba az van hogy kuszva vagy mászva képes e a helyváltoztatásra. Szóval igen a válasz mivel " közlekedik". Én most kezdtem ezzel jobban foglalkozni utána néztem és itthon fejlesztem. Mikor kúszni kezdett egyik lábát húzta és 15 perc fejlesztés után már nem hozzá hanem ugyan úgy használja mint a másikat.
2023. okt. 19. 15:03
 9/9 A kérdező kommentje:
Azoknak vagy annak aki lepontozott. Mászik tegnap óta. 2x foglalkozásba mutatva neki és már mászik is. Nem nem vagyok szakember de azért mint anya tudom mit lehet. Még persze lassan de mászik és csak ha nagyon sietős a dolga akkor kúszik még. De ez így van rendjèn.
2023. okt. 24. 10:42

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!