Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Segített valakinek a SedacurFo...

Segített valakinek a SedacurForte enyhe melankólikusságra? Esetleg a Levendula tea?

Figyelt kérdés
Nem részletezném nagyon, hosszú lenne, de az utóbbi 2-3 hónap nem volt jó, sőt, szörnyű volt, főleg egészségügyi szempontból, illetve lelki megrázkódtatások miatt. Férjem segít, próbál, de most úgy érzem elfáradtam, szorongóvá váltam, amire van azért bőven indokom is, de el kell fogadni sajnos, együttélni vele. Imádom a kisfiam, a férjem is, igyekszem ebből kimászni, de nehéz. Emberek közelébe sincs kedvem menni. Januárban munkába állok, muszáj rendbe jönnöm..Magnerotot szoktam szedni. Nyáron még sportoltam, lefogytam, energikus, vidám voltam..ez a 2 hónap kaka a nyakunkba betett nagyon ;( 3 éves a kisfiam és javarészt róla van szó, az anyaságról és arról, hogy milyen nehéz. A férjem segít, de este 6-ig távol van tőlünk, dolgozik...
2023. okt. 20. 22:35
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
SedacurFortétől jobban aludtam, ennyi. Mély dolgokat - amiket az írásod sejtet - nem old meg.
2023. okt. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!