Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Zsigmondy vezetéknévhez...

Zsigmondy vezetéknévhez milyen lány nevet adnátok a felsorltakból?

Figyelt kérdés

Johanna, Krisztina, Dominika, Alíz, Adél, Sára, Liza, Bella, Kitti, Lotti, Júlia, Hajnalka, Boglárka, Flóra, Eszter, Kamilla, Olívia, Zselyke, Emma, Hanna, Jázmin.


Igen, sok szép név tetszik sajnos és nehéz választani. :D Kis segítséget kérnék, hogy mi alapján lenne könnyebb választani, nyilván nem az itteni válaszadók fognak dönteni ebben de kíváncsi vagyok véleményekre és segítő tippekre is. :) Köszönöm a segítőkész válaszokat előre is, felfogom őket pontozni! Plusz írhattok olyan nevet is ami nincs a listán de úgy gondoljátok illene a vezetéknévhez és majd eldöntöm tetszik e az de főként a lista nevek érdekelnek. :D



nov. 13. 14:12
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a vezetéknévvel a Zsigmondy Júlia és a Zsigmondy Sára tetszik.
nov. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

*felsoroltakból.

és bocsi de nem tudom hogy került a kucsszavakhoz a Zsigmondy Vilmos :D ezt nézzétek el kérlek...

nov. 13. 14:17
 3/27 anonim ***** válasza:
71%

A Lotti nagyon rímel a vezetéknévvel. ...dy-Bella, majdnem debella. A Dominikával furcsa a közepén a di-do, Lizával a "dili". Ezért ezeket nem választanám.


A többi jó. Nekem az Emma és Johanna tetszik legjobban.

nov. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 harebell ***** válasza:
74%

Dominika, Adél, Liza kevésbé illik hozzá egyben kimondva, ezeket kizárnám.

Nekem a legjobban a Júlia tetszik, én azt választanám.

nov. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Bianka ugrott be a vezetéknevet olvasva.
nov. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Zsigmondy Alíz, Zsigmondy Júlia, Zsigmondy Flóra, Zsigmondy Sára.

Szerintem rövidebb egyszerűbb nevet válasszatok.

nov. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, majd ha sikerült eldönteni mindenképp megírom mi lett az. :D Írhattok még persze válaszokat.
nov. 13. 15:01
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Tamara
nov. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Kicsit sikerült leszűkíteni és ezek maradtak még: Alíz, Emma, Júlia, Flóra. :) Így könnyebb kicsit talán.
nov. 13. 15:18
 10/27 A kérdező kommentje:
Alíz és Emma egyformán tetszik, utána Flóra majd Júlia de mind szép nagyon.
nov. 13. 15:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!