Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy tudnám lefoglalni a két...

Hogy tudnám lefoglalni a két éves gyermekemet?

Figyelt kérdés

Már nagyon kezdek fáradni és a türelmem is a végét járja🥺

Egyszerűen semmi nem érdekli ha igen az is max 5perc!És csak azt élvezi ha olyat csinál ami nemszabad vagy veszélyes!

Gyurma,szinező,zsírkréta,ujj festék,lego,baba,konyha,építőkockák,könyvek és még sorolhatnám!bújócskázunk,táncolunk,fogócskázunk,böngészünk,napi kétszer kint vagyunk.járunk baba mama klubba is.

Igazából egy imádnivaló szeretgombóc aki mindenkinek mosolyt csal az arcára,de olyan mintha semmi nem érdekelné!Nagyon bánom,hogy nem megy bölcsibe,de kistesótvszerettünk volna,de történt valami ami miatt sajnos nemlessz így a jelentkezésről lecsúsztam és hely sincs 🥺 pedig sokszor azon töprengek lehet az kéne neki!de őszinte leszek nem nagyon játszik el más kicsivel.beszokom vonni,hogy segítsen nekem,de tuti olyat csinál,hogy a hajam égnek áll és komolyan kinevet!ha olvasni akarok addig sír amig abba nem hagyom.tudom itt a két éves dackorszak,de ennyire??szóval ez ilyen vagy az én kislányom szeret az idegeimen táncolni?


dec. 27. 22:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Ilyen egy 2 éves, nem fogja lekötni semmi hosszabb ideig, vidd ki a jatszóra minél több időre, ez a legjobb amit tehetsz és mindkettőtöknek jó.
dec. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%

Ez ilyen. Egy 2 évesnek nem is kell hosszabb időt kibírnia egy dologgal.

Tök nornális.


Egy szintén 2 éves anyukája.

dec. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Az én fiam szerencsére nem folyamatosan ilyen, de az a napi 1-2 óra is fárasztó. Ha nem muszáj épp valamit csinálni, akkor kiviszem, hogy kitombolhassa magát.
dec. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%

A 1,5 évesem is ilyen. Mindig azt pakolja, amit nem kéne, oda mászik, ahova nem kéne, stb. Ön és közveszélyes kb. Minden kell, minden jó buli, csak a saját közege és a játékai nem. Hát ez ilyen, majd vége lesz és jön egy másik időszak.

Egyébként az is természetes, hogy más gyerekkel nem játszik. Ilyenkor még egymás mellett játszanak csak.

dec. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
27%

Enyém is 2 múlt, a neki való játékok 5perc. A tesója 9eves, az megmaradt játékával, amit 3-4 éve kapott, bármeddig elvan.

A legjobb buli ugrálni a kanapéról a földre (párnák, takarók).

Szerintem ma már egy kétéves sokkal fejlettebb, mint régen. Próbálkozz idősebbeknek való játékokkal.

dec. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
73%

Ez teljesen normális. Még három évesen is. Nem kell lekötni, foglalkozni kell vele. A bölcsi nem arra való, hogy majd ott törődnek vele helyetted.

Megértelek, mert én is imádok olvasni, erre van az altatás utáni idő szánva. Gyerek mellett képtelenség, majd pár év múlva.

dec. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%
Az enyém már 16 éves, de pont ilyen volt 2 évesen. Már nem vagyunk neki mi elég inger ebben a korban. Vidd minél többet ki. Játszoter, friss levegő, gyerekek közé.
dec. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
58%
Ne a gyerekben keresd a hibát.
dec. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
76%
Ilyen egy 2 éves. És kb 3 éves korig nem is fog más gyerekkel játszani. Ezért nem kell bölcsibe adni. Fel se veszik ha nem dolgozol csak ha van szabad hely.
dec. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
18%

Ez ilyen.

A lesz - egy sz.

dec. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!