Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Honnan tudhatom hány napos a...

Honnan tudhatom hány napos a ciklusom?

Figyelt kérdés

El magyarázom, hogy értem mert ugye nem fér ki ilyen hosszan a kérdésben. 3 hónapja tért vissza a menstruációm, mert szoptattam. A három hónapból, mindhárom ciklus hossza eltérő volt teljesen. Az utolsó 31 napos volt. Az első gyerekem előtti menstruációim 28 max 29 naposak voltak. Mivel kell ilyen esetben számolni? Vissza áll a 28 vagy a 31-el?

Tesót szeretnénk. És így, nehéz ovut is és menstruációt is számolni. Ha a 28 napot veszem figyelembe akkor már késik. Ha a 31-et akkor van két nap, nem vártig. Csak akkor fogok tesztelni, ha már biztosan késik,minden számítás szerint. Csak az érdekel, hogy lehet e még 28 napos a ciklusom.


jan. 2. 17:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet még 28 napos, de az idő, vagy az is lehet, hogy 32 napos marad. Ezt 3 hónap alapján nem lehet megmondani. Nekem szoptatás abbahagyása után fél évig olyan ciklusaim voltak, hogy azt hittem már soha se lesz normális, aztán rendeződött.
jan. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne lehetne?

De a 31 napos ciklus semmivel se egészségtelenebb vagy rosszabb a 28 naposnál.

jan. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem teljesen valtozo a ciklusom hossza, 27 es 31 nap kozott szokott megjonni valamikor, egesz eletemben igy volt ez.

Amikor terhes lettem, akkor en a 29. napon teszteltem, adtam neki egy eselyt, mert ha 31 napos is a ciklusom epp akkor, a teszt mar pozitiv lehet a 29. napon is. Egyebkent nagyon eros pozitiv lett, szoval szerintem az a ciklusom pont 27-28 napos lett volna, de nem tudom, nem neztem.

Hamar teherbe estem, igy nem hasznaltam lh tesztet.


De szerintem hasznos lehet, mert akkor nagyjabol be lehet loni vele, hogy milyen hosszu lesz a ciklusod, ha most nem sikerul a baba.

De remeljuk sikerult :)

jan. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél lh tesztet, ha tudod mikor van ovu, tudod mikor j{n meg. Nekem ovu ut@n 15.napon percre pontosan 4 éve figyelem.
jan. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A nők nagyrészének nem fixen 28 napos a ciklusa, ha eddig neked így volt a nagyon szerencsések közé tartozol. Teljesen normális ha az egyik hónapban 28 a másikban 31 a harmadikban 30 a negyedikben meg 33 napos.


Vegyél LH tesztet és akkor tudni fogod mikor kell tesztelni (pozitív LH teszt után 15 nappal).

jan. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%
Nekem nem lett rendszeres. Fix 28 naposból lett 28-32 napos, 1,5 éven keresztül első menzesztől számolva. Ezután terhes lettem. A késést mindig 32 naposhoz néztem.
jan. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem 21-35 nap között normális a ms.ciklus.Nekem 24,25,26 naposak szoktak lenni terhesség előtt és utána is,tehát nem változott a hossza.
jan. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
6-os vagyok, egyébként 2. szülésem után viszont visszaállt 28-29 naposra. De a 2 terhesség között össze-visszaság volt, még olyan is előfordult, hogy 37 napra jött csak meg de az átlag tényleg 28-32 nap volt. De így se befolyásolt semmit igazából, gond nélkül összejött a 2. baba.
jan. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!