Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a helyzet a kenguruval? 2...

Mi a helyzet a kenguruval? 2 hónapos a kicsim,és így könnyebbnek találom a közlekedést.

Figyelt kérdés
Elolvastam a használati utasítást,de arról nem láttam semmit,hogy lehet e vele leülni(pl.Busz,autó hátsó ülése),vagy hogy max.mennyi időt tölthet benne?Amúgy már 5300g fölött van a gyerek.
2009. jan. 3. 22:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
autóba nme lehet vele ülni neki kisülés kötelező...buszon lehte...ha nagyobb s tartja magát akkor sztem ahogy gondolod annyit lehet benne...
2009. jan. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is 2 hónapos kora óta használom a kengurut. Én BKV-n úgy ülök le, hogy előrecsúszok az ülésen, hogy a kisfiam lába szabadon tudjon lógni. (én az egyik kezemet ilyenkor mindig a feje tetején tartom, nehogy valami figyelmetlen utastárs a táskájával véletlenül a kutacsát megüsse, persze lehet, hogy csak túlaggódom)

Autóban ne ülj vele, ahogy az előttem lévő is írta. Autóban szigorúan csak autósülésben bekötve lehet.

Nincs korlátozva, hogy mennyi ideig lehet benne, neki ez abszolut egészséges póz, a gerince egyenes, és a csípőjének jót tesz, hogy terpeszt benne. Én a saját derekam miatt viszont max. 2 órát bírok. Az én babóm 6,5 kg. Úgy tervezem, hogy egy pár hónapig még kenguruzni fogunk, mert ahogy Te is írtad, így könnyebb a közlekedés.

2009. jan. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen.Most már csak azt szeretném tudni(2.válaszoló-nincs email lehetőség :-( ),hogy te hogy oldod meg az öltöztetést,miben viszel + dolgokat-mivel én inkább a bevásárló központokat céloznám meg.Ott meleg van,de míg odaérünk,addig be kell öltöztetni.Írhatsz priviben is
2009. jan. 4. 13:18
 4/4 anonim ***** válasza:

Írtam privit.

Üdv.: 2. válaszoló

2009. jan. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!