Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek kivitelezhető?...

Szerintetek kivitelezhető? Munka - gyerekek téma.

Figyelt kérdés

Van egy ovis ikerpárunk és most jön a harmadik baba. Nekem álom munkahelyem van, de nagyon számítanak rám. Szerintetek hat hónapos korától négy óra home office vállalható?

Heti két nap bejönnék arra a négy órára, addig apával lenne.

Nagyon toleráns, gyerekbarát a munkahelyem, biztos és jó fizetéssel.


jan. 15. 11:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%
Szeritned honnan tudnánk? A te gyereked lesz. Vagy működne, vagy nem. Lehet szobanövény típusú gyerek lesz, akit leteszel a jatszoszonyegre és ott egy hang nélkül el lesz magában 4 órát, lehet egy nehéz gyerek, aki az egész napot végig sirja/nyafogja valamiért.
jan. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
93%
A te munkád, neked kell tudni. Az enyém olyan, hogy nem vállaltam volna 3 év alatti gyerekkel a home office-t még napi egy órában se. Mióta "nagyok" (értsd: minimum ovis) azóta dolgozok időről időre mellőlük, amikor betegek. Így már oké, mert nem kellek minden percben, de egy 6 hónapos mellől csak az alvásidő lett volna az, amikor tudok koncentrálni, azt meg nem áldoztam volna be
jan. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
86%
Az én gyerekemmel nem volt megoldható. Kendővel magamon hordozva alvásidőben tudtam valamiket csinálni egyáltalán, de ugye ottvan még a háztartás és még 2 gyerek. Nem hiszem hogy én képes lennék erre agyvérzés nélkül, de vannak nálam sokkal ügyesebbek, meg az enyémnél nyugisabb gyerekek is
jan. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
87%
Ha bejársz és olyan a gyerek simàn kivitelezhető.. home office vagy extra hisztis vagy cicifüggő gyerekkel pl nem hiszem..
jan. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
80%
Ha van legalább egy nagyszülő aki időnként segít + akkor is ha lebetegszik valamelyik gyerek és hívsz takarítót, nem te akarsz mindent egyedül megoldani akkor működhet.
jan. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
85%
Sógornőm probalta ezt, neki nem sikerült.
jan. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
67%
attól függ. a napi 4 óra az fixen mondjuk 10-14ig vagy amikor neked jó (mondjuk este ha az apjuk hazaér)? Én biztosan megpróbálnám.
jan. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
A négy óra a 24ből bármikor. Darabokban, egyben, akárhogy. Ebben is rugalmas lenne.
jan. 15. 11:57
 9/19 anonim ***** válasza:
84%
Ha szabadon osztod be azt a 4 órát akkor sztem simán vállalható
jan. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 babyboom567 ***** válasza:
65%

Vállald el,és majd kiderül.De ha te már neveltél(nevelsz)ikerpárt(tehát egyszerre két csecsemőt/kisgyereket/togyogót/dackorszakost stbstbstb), és ment, akkor ez is menni fog.

A mai eszemmel(és időbeosztásommal,és szervezésemmel) az én 1(egy azaz egy gyerek)gyerekem mellől tudtam volna csinálni,mikor pici volt(mikor benne voltam, örültem hogy élek).Most ,hogy 7 éves,annyi probléma van,hogy már biztosan nem tudnám.Az ikrek, vagy 3 gyerek mellett meg simán vihetnének a diliházba,nemhogy homeoffice-on gondolkodjak.És ugye az sem mindegy hogy milyen férjed,és egyéb segítséged van.Na az én férjemmel biztos hogy nem sikerülne.

jan. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!