Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Home officeban hogy dolgoztok...

Home officeban hogy dolgoztok két eleven gyerek mellett?

Figyelt kérdés
Minden tanácsot szívesen fogadok.

jan. 28. 15:06
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
93%

Táppénz.


Komolyan. Én sehogy. Tudok home office-ban dolgozni, de inkább akkor szoktam, ha délben el kell hozni őket. Legalább délelőtt tudok dolgozni, de ha nem foglalkozok a 2 gyerekkel akkor egymást nyúzzák, vagy baromságon szövetkeznek, egyik opció mellett se igazán lehet dolgozni. De elevenek, unatkoznak is, mégis mit csinálnának.... ha tényleg betegek akkor még el is vannak, de ahogy javulnak vagy sokszor kis köhögéssel kell csak otthon tartani őket, attól szétverik a házat otthon.


Próbáltam egyébként sokmindent de sehogy se jött össze.

jan. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Nem táppénz, hanem fixen home office, havi pár nap bejárással. Az idegeim munka nélkül is tönkre vannak, de muszáj dolgoznom.
jan. 28. 15:13
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Ovi meg bölcsi nem lehetséges?

Én egy mellől is nehezen tudtam, míg covid alatt muszáj volt.

jan. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Értem.

Rugalmas a munkaidő? Alszanak a gyerekek egyszerre? Reggel van esélyed dolgozni mielőtt felkelnek, vagy már reggel 6-kor kukorékolnak?

jan. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Sokat betegek, havi egy hét ovi az átlag, de van amikor az egyik 5-6 hétig van itthon.
jan. 28. 15:18
 6/23 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem ez lehetetlen.
jan. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Rugalmas, a déli alvásidő még megvan, azzal nyerek 1-1,5 órát. Este is valószínűleg 1-2-t. De napközben nagyon aktívak, egy perc nem telik el, hogy ne kérjenek valamit, vagy ne kelljen rájuk szólnom.
jan. 28. 15:19
 8/23 anonim ***** válasza:
95%
Sehogy. Amikor home office-ban vagyok, akkor is 9 órát dolgozom, egy ebédszünettel, fix munkaidőben. Nem lehet mellette mást csinálni. Az kamu munka, ami mellett gyerekre lehet vigyázni.
jan. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
37%

Ha óvodás gyerekről van szó akkor nem kicsi.

Ha beteg feküdjön,pihenjen, nézzen mesét. Ha nem akkor ovi.

Ekkora gyereknek meg el lehet magyarázni hogy dolgozol, játszanak normálisan

jan. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem az lehet a megoldás, ha tudtok alkalmazni fizetett segítséget. Kizárt, hogy te egyedül tudj a munkádra és a 2 gyerekre is figyelni.
jan. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!