Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyire lesz steril egy...

Fecalol kérdése:

Mennyire lesz steril egy mikrós gőzsterilizálóban a cumisüveg, ha nem tud forogni a mikróban?

Figyelt kérdés

Vettünk egy MAM-os mikrós gősterilizálót a cumisüvegek és egyéb eszközök fertőtlenítéséhez. Sajnos nagyobb a mérete, mint a mikrónk belseje a tányérral. Ha a forgótányért kiveszem, pont befér. Ha jól tudom a forgó tányér azért van benne, mert egy oldalról érkeznek a hullámok, így csak a behelyezett étel(ebben az esetben gőzsterilizáló) egyik felét éri.

Használhatom így a mikrót? Vagy azt csak a tányérral szabad?

Esetleg az működhet, ha félidőnél kiveszem és megfordítom, esetleg 4 részre osztva az időt mindig egy negyeddel forgatom el a sterilizáló tálat, az pótolhatja a forgótányér hiányát?

Köszönöm a válaszokat előre is!



febr. 2. 13:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%

Nem merted le elotte ?

Hat, mikor ott lesz az ordito ehes gyerek, te meg 4 reszletben inditod a mikrot, vered majd a fejed a falba 😁

febr. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%
Így nem fogja egyenletesen melegíteni, nem lehet visszaküldeni? Ha túlforrósodik valamelyik része, akkor megolvad a műanyag, és a hátad közepére sem fog hiányozni, hogy 4x forgathasd a sterilizálót. Akkor inkább vegyél sterilizáló zacskót.
febr. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Valamiért azt gondoltam, hogy úgy gyártják ezeket, hogy beférjenek egy átlagos mikróba. Nem gondoltam, hogy le kéne mérni előtte.
febr. 2. 14:07
 4/13 A kérdező kommentje:
2: jelenleg kb 40 percig tart kifőzni mindent, ahhoz képest a 4szer forgatom nem is tűnik olyan nagy melónak. :D
febr. 2. 14:10
 5/13 anonim ***** válasza:
24%
Az megvan, hogy nem minden mikró egyforma méretű?
febr. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én ezért nem vettem mikrósat, mert lemértem :D férjem szerint zizi vagyik, de aztán mutattam neki látod nem fog beférni. Elektomosat vettünk. Cumisüveged milyen van? Az új fajta MAM-osat lehet mikróba magában. Vab róla leírás is.

Szerintem amúgy ha nem forog nem hiszem, hogy jó lenne..pont a funkcióját veszti el :/

febr. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

[link]

Én ilyet vettem, ebbe 1 db 120 ml-s és 2 db 260 ml-s tuti belefér. Másfél percig kell mikrózni, szerintem nagyon praktikus.

febr. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
54%
nekem aventes volt az simån befėrt mikromba de ez 13 ével ezelött volt.
febr. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
57%
Akkor tedd félre, fogj egy kis lábost, és főzd ki. Egy pici ecetet tegyél a vízbe amennyiben nálatok kemény a víz,így nem lesz vízkőves.
febr. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
37%
Az senkinek nem esik le, hogy a gőz sterilizál, nem a forgás? 🤣
febr. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!