Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyerektartás? Belemennétek?

Gyerektartás? Belemennétek?

Figyelt kérdés
Szerintetek két gyerekre 60ezert ft plusz a gyerekek ruhazkodását meg iskolai dolgaikat fizeti az rossz vagy jó megállapodásnak számít? Ti belemennétek?
febr. 8. 20:33
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem ez így nem rossz, viszont az, hogy nincs leírva, az igen. Akármikor gondolhat egyet és nem fizeti többé a ruházkodást.

Én szerintem bíróságra vinném, ott valószínűleg több gyerektartást ítélnének meg, viszont úgy lehet buknád a ruha/iskolai cucc pénzt, viszont ha nem fizeti a kötelezőt, akkor számon kérhető.

febr. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
35%

[link]

"Napjainkban közös megállapodás hiányában a bíróság átlagosan 50-100 ezer forint tartásdíjat állapít meg gyermekenként."

Nem mennek bele es annyiban sem hagynam.

febr. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
83%
Az attól függ, a lakhatásotok pl. hogy van megoldva?
febr. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:

Közjegyzőnél le akarjuk majd papírozni ha sikerül megállapodni.


Lakás az enyém,arra "csak" rezsit kell fizetnem. Nincs hitel se magas albérlet ár.

febr. 8. 20:51
 5/40 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem a fazon at akar verni.
febr. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:
Hogyan, hogy majd nem fizet?
febr. 8. 20:56
 7/40 anonim ***** válasza:
34%
2es azért az 50-100ezer elég meredek mikor az átlag fizetés 2-300ezer Ft
febr. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
76%
6, Kerdezo: pontosan. Vagy az ocska dolgokat hajlando csak megvenni. A ruhazkodas, iskolai dolgok is joval kevesebbe kerulnek, mint amennyit valojaban fizetnie kene. El kell kerni tole a maximalis gyerektartast, amit fizetnie kell ES azon felul az elobb emlitett koltsegeknek a felet, minimum.
febr. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
95%

Mert az anyjának nem meredek? Neki még az allando fizikai jelenlét is ott van. Ha táppenzre megy kifizeti a masik a kieső vbevételt? Bevállalni nem is szokták azért nem is emlegetem...

Legalább a gyerektartas legyen már tisztességes.

febr. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
87%
7- nek szántam 9es voltam
febr. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!