Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményed a Hunor névről?

Mi a véleményed a Hunor névről?

Figyelt kérdés
Nekünk nagyon tetszik, esélyes is, hogy ezt választjuk, de kicsit zavar, hogy nem lehet becézni. A listán van még a Martin, Levente, Benett és Balázs is. Nagyban befolyásol, hogy Hunor nevű ismerösünk nincs, a többi nevet viszont tudjuk kihez kötni, ami nem feltétlen pozitív. Molnár a vezetéknév.
febr. 9. 12:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%

Nekem tetszik.

Jobb mint a Benett

febr. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nekem nincs bajom a névvel, viszont akiket ismertem Hunorok elég nagy s fejek voltak, ezért sosem adnám.
febr. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sincs bajom a névvel, de én is csak s*ggfej Hunort ismerek mint a 2.válaszoló. Tudom nem névtől függ de egyből ez jut eszembe róla.

Viszont ti nyilván nem így vagytok ezzel és alapból meg egy semleges névnek számít szerintem.

febr. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
57%

A fiam Hunor, és épp nem s.ggfej. :D Úgyhogy máris van ellenpéldám. :)

Más beceneve is van a családban, de kiskorában Hundusnak hívtuk, a tanárai meg az edzője pedig Huni-nak szólítják sokszor.

febr. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem tetszik.
febr. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a már általános iskolába fekete bakancsban, hosszú hajjal és nagymagyarország térképes pólóban járó "gyerekek" jutnak róla eszembe. A Huni becenévtől kiráz a hideg, mintha azt mondanánk egy fiúnak, hogy Nuni és még népszerű is.


Inkább a Balázs vagy a Martin.

febr. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

A lányom ovis csoportjában van egy Hunor, egyelőre nem s.ggfej, nagyon cuki kisfiú. Nekem nincs bajom a névvel, simán vállalható, de annyira nem is tetszik, hogy adjam.

Off: az említett ovis csoportba jött január végén egy új gyerek, és a 3,5 éves lányom újságolta otthon, hogy van új kisfiú, a "Nejkike/Nejgike". Az istenért nem tudtunk rájönni hárman (apuka, nagyfiunk, én) sem, hogy mi lehet a neve a gyereknek. Aztán másnap a faliújságon lévő, jövő havi gyümölcsnaptárból megvilágosodtam. A kissrác neve Nergál...a halottak birodalmának ura :D A becenév pedig, amit nem értettünk, a "Nergike" volt.

Hát szóval ennyit a sz.r becézésekről meg a röhejes nevekről, egyből sokkal jobb fényben tűnik fel a Hunor/Huni, nem? :D

febr. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nem tetszik. A családban van egy kisfiú, Huncikának becézik. Szerintem szörnyű.
febr. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
Szerintem a vezetéknévhez sem illik. Meg mintha hunyor lenne.
febr. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 aZoé válasza:
57%
Nekem kifejezetten tetszik, ismerek Hunort, semmi vond sosem volt a nevével. Adjátok bátran.
febr. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!