Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Huggies Elite overnight...

Huggies Elite overnight megéri éjszakára?

Figyelt kérdés

Kislányom egy éves,sokat iszik,éjszaka is.(Főleg ha fogzik), illetve éjszaka általában tobbszor ébred még szopizni. Olyan pelus kellene,ami bírja az éjszakát,extra mennyiségű pisivel is. Most pampers premium caret használunk,de ezt is cserélni kell legalább egyszer,különben nem bírja az éjszakát. Viszont így sokszor felébresztem a cserével.

Van valakinek tapasztalata? Elég drága pelus. Megéri?



#pelenka #Huggies #Elite overnight
febr. 9. 19:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekünk bevált, a pampers nekünk se bírta, ráadásul drágább is. Egyszer se ázott át, pedig éjjel is sokat iszik a kislányom.
febr. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A pampers prémium care drágább? :O

Hol?

febr. 9. 19:29
 3/6 anonim ***** válasza:
Én már nem emlékszem, hogy miért, de egyszer próbáltam a Huggiest és megfogadtam, hogy többet nem. Viszont éjszakára az egy mérettel nagyobb éjszakai pelus bejött.
febr. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#3 melyik az az éjszakai pelus?
febr. 9. 19:30
 5/6 anonim ***** válasza:

Megéri. Már egy jó ideje használjuk, simán kibír 12 órát, azóta nem volt pisibaleset. Így, hogy jobb esetben nem kell napi 1-nél több, elviselhető az ára.

Pláne, hogy nekünk van EP pénztári tagságunk, a pelenkákat is elszámolhatjuk rá.

febr. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#3 vagyok, Pampers Night Pantst használtunk. Nem volt semmi baj abból, hogy eggyel nagyobb volt, tökéletesen feszült így is a hasán, combocskáin.
febr. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!