Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Levágom a baba körmét de így...

Levágom a baba körmét de így is csikar?

Figyelt kérdés

Rosszul csinálom, vagy van vmi bevált módszer? 2-3 napra rá is tud karmolni vele.


Le is vágtam koromcsipesszel, már vettem elektromos baba körömreszelőt is a széléhez, szóval komplett manikűrt kap már, de így is megoldja. 5 hós



febr. 10. 18:11
 1/8 A kérdező kommentje:
Az orrán most megint ott egy karmolàsnyom..
febr. 10. 18:13
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Jatszik a kezeivel. Ettol meg fel fog noni.
febr. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%
Mit jelent az, hogy “csikar”?
febr. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
#3, karcolja, karmolja magát.
febr. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez ilyen. 2-3 nap alatt már eleget nő ehhez
febr. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%

Nyugi. Megkarmolja magat, na bumm, nem lesz semmi. Nalunk nagy harc a koromvagas (9 honapos baba) igy tokeletes sose lesz, pedig 3 naponta vagjuk neki, de ez van.

Nem csak magat karmolja meg, hanem minket is neha, de eddig meg mindenki tulelte :D

febr. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem nagy cucc, semmi baja nem lesz tőle.
febr. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Megnyugodtam, hogy akkor nem én vagyok béna, hanem kvázi ez a normális. :)
febr. 12. 18:03

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!