Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha volt egy anyukának már egy...

Ha volt egy anyukának már egy halva született magzata akkor vállalhat még gyereket vagy nem?

Figyelt kérdés

Ez az anyukán és a szülész-nőgyógyász szakorvoson múlik és az apukán?!

Hogy hogy döntenek ők hárman?



febr. 18. 22:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne vállalhatna? Ezt nem is értem.

Nem engedik őket szexelni? Vagy kötelezik fog. gátló használatára vagy abortuszra?

Az más kérdés, hogy érdemes-e. Az nyilván attól függ, hogy tudják-e az okot, és azon tudnak-e segíteni, ebben valóban segíthet a szakorvos.

febr. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Vállalhat, ha lelkileg készen áll rá, nincs előírva, hogy a második gyereke is halva fog születni(persze vannak kivételek, betegségek, de el lehet menni vizsgálatokra)
febr. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
És miből állnak ezek a részletes vizsgálatok az ultrahangon kívül?!
febr. 18. 23:09
 4/13 anonim válasza:
95%
Nagyanyámnak 3 volt egymás után. A negyedik volt az anyukám. Aki végül életben maradt. És itt vagyok én is...
febr. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Jó én értem de az én anyukám csak gyógyszerekkel tudott minket kihordani a tesómmal a testvéremmel.

Ha nem szedi be mindennap kilenc hónapig ezeket a nőgyógyászati gyógyszereket akkor bizony elvetél az több mint valószínű.

Már hónapokkal a szülés előtt be kellett feküdnie a kórházba merthogy mivelhogy veszélyeztetett terhes volt mind a kettőnkel.

Ő maga meg kora szülőtt volt meg is halt az iker testvére még baba korukban picinek.

Nem volt alkalmas egy gyereket kihordani hát nem az a normális hogy halva megszűnik egy kis gyereket.

febr. 18. 23:43
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem normális hogy halva születnek meg a babák és születési rendellenességgel is.
febr. 18. 23:44
 7/13 anonim ***** válasza:
94%

Kérdező, nagyon tájékozatlannak és fiatalnak tűnsz a fogalmazásod alapján.

Mit akarsz kifejezni tulajdonképpen?

febr. 19. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
72%

Sztem csak kíváncsi. Lehet sok oka. Nekem a vérlavadasi zavar jutott eszembe, de ki tudja, mi lehet. Anyukádnak nem mondta el az orvos? Lehet valami genetikai is sztem. De ezt így nem lehet megmondani. Erre orvos tud válaszolni, anyukád esetében meg csak az ő orvosa. Ez elég egyedi lehet.

Ki dönti el, hogy vállalhat-e még? Igen, az anya és az orvos annak fényében, mi okozta a bajt.

febr. 19. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
21%
Kivancsi vagy anya helyett érdeklődik. Előző voltam.
febr. 19. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
94%

Hagyhátok, ez a "Terttamas" nicknevű figura, aki 30+-os felnőtt, de azon nyíg itt, hogy neki SNI kód kellene.

Semmi értelme vele vitázni, sosem érti meg, smit írunk.

febr. 19. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!