Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 2024.02.21-én született meg a...

2024.02.21-én született meg a második kislányom és besárgult tegnap de azt mondtak hogy nem vészes de a mai napon kekfeny ala tettek és hogy ezzel haza fognak engedni minket? Holnap már szombat

Figyelt kérdés

febr. 23. 10:50
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Ez itt nem tudjuk el dönteni.Majd megmondják holnap vizitkor.
febr. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Kórháza válogatja meg hogy javul-e. Ha ma tették holnap-vasárnap vagy hétfő,de ha még 3 napig fényt igényelne,nyilván nem. Sajnos itt nem tudjuk ezt.
febr. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha ma tették fény alá, akkor ma biztos hogy nem.Többit vizitjor megtudod.Rá is kérdezhetsz.
febr. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
91%
De amúgy az,hogy szombat,vagy vasárnap,az a kórházat nem érdekli,aznap is hazaengednek,ha úgy van.Ez nem hivatal,hogy hétvégén zárva van.
febr. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekunk kekfeny utan varni kellett 24 orat. Ha utana a vervetel rendben mehettünk haza. Sote 1
febr. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
43%
4# Nálunk gyerekosztályon,ahol dolgozom ritka,ha valakit hétvégén hazaadnak. Nagyon-nagyon ritka és extrém eset. Vagy péntek vagy hétfő.
febr. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
88%

Szerdán született a kislányom. Pentek éjszaka volt kékfény alatt, másnap reggel vettek tőle vért, és mivel nem volt határ alatt/fölött (nem emlékszem pontosan ) a bilirubin szint, így haza mehettünk.

Utána 1 hónapig 3 óránként ébreszteni kellett.

febr. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
6# vagyok. De ez nyilván más,gyerekosztály. És off is.
febr. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém nagyon sárga volt, délután 3-kor kapott 24 óra kékfényt, az ugye másnap délután 3-kor járt le, és következő nap 11 órakor mehettünk haza. Szombaton. Sote 1 most szeptember.
febr. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
#9 vagyok, szoptasd amennyit csak tudod. Minél többet iszik, annál gyorsabban ürül a bilirubin. Az enyém nagyon szépen evett, azért volt elég csak 24 óra, amúgy olyan sárga volt, mint egy kis répa.
febr. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!