Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyi idő után írták jóvá...

Mennyi idő után írták jóvá pontjaidat a "Pampers Babák és Mamák" akcióban?

Figyelt kérdés

Az első beküldött nyugta után nekem úgy 1,5 hét múlva. De azóta már beküldtem újabb kettőt több, mint 3 hete, és semmi. E-mailen szoktam beküldeni.


Nektek is ilyen sokat kell várni a pontokra?


2010. okt. 25. 14:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Elég változó, volt hogy 1 hét telt el, volt hogy több hét. Nem tudom mitől függ. Sőt olyan is volt, hogy egy email-ben küldtem két nyugtát, de csak az egyiket írták jóvá, a másikért reklamálni kellett.

Egyébként nagyon zavarosnak tűnik nekem ez az egész rendszer, szinte nem is lehet követni, hogy mire hány pontot kaptam és hogy mennyit váltottam már be... vagy csak nekem megy nehezen?

2010. okt. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nekem az a furcsa, hogy folyamatosan küldöm be a kuponokat, és majd egyszerre lesz jóváírva, és lesz 2-3 hetem, hogy levásároljam? Na mindegy, várok...

Köszi a választ!

2010. okt. 26. 20:36
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem a kuponokat küldöm, hanem a nyugtákat, természetesen... :-)
2010. okt. 26. 20:36
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem egyszerre kell levásárolni, én amit most nyomtattam ki, két 500Ft-os kupont, annak 2011. jan. 31. a beváltási határideje, addig még párszor úgyis kell pelenkát venni.

Csak azt nem értem, hogy volt 1150 pontom, kinyomtattam ezt a két kupont, és még mindig ennyi pontom van. Honnan tudom, hogy még mennyit nyomtathatok, ha nem vonják le?

2010. okt. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Onnan, hogy a beváltáskor megjelenik egy lista, hogy mire válthatod be. Pl nekem most van 300 pontom, a listában csak a törlőkendő szerepel, a pelenka már nem.

De valóban, az összpontszámból nem vonja le.

2010. okt. 27. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!