Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hány éves koráig kísértétek...

Hány éves koráig kísértétek iskolába a gyerkőcöt?

Figyelt kérdés
Nálunk egyben van a suli és az ovi is. Az utca tetején lakunk, az alján van az intézmény. Most lesz elsős és érdekelne a véleményetek. Rugalmas a munkahelyen, szóval nem gond ha később megyek. Mikor engedjem el egyedül a gyereket?
ápr. 19. 04:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Felsőtől kezdve az szokott fura lenni ha nem egyedül jár még. Nálunk legtöbben 3.-4.-5.ben engedték egyedül. Pár kivétellel (SNI, nagyon messziről járók, aggódok)
ápr. 19. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez gyerekfüggő mikor érett rá
ápr. 19. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem nagy könyörgések árán 4.től engedett anyukám :D
ápr. 19. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
milyen hosszu az utca hol laktok van e járda milyen közbiztonság mennyire megbizhato a gyerek .
ápr. 19. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem én a 3 évvel fiatalabb kisebbet hamarabb fogom engedni, mint a "nagyot".

Van ilyen is.

Egyébként az iskolánkban azt szorgalmazzák, hogy az alsósokat hozzák-vigyék akkor is ha 10 méter az út. Jellemzően felsőtől mennek egyedül.

Megyeszékhely.

ápr. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%
2.os koráig. Egy kisfalusi suliról volt szó 10évvel ezelőtt. Az utca végén volt. Jól ismerte a környeket és ha kinéztem az ajtón végig tudtam követni szemmel odaért-e.
ápr. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
51%
Harmadiktol mehetnek egyedül, masodiktol nagyobb tesoval együtt.
ápr. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igazából nagyon jó a közbiztonság. Nyugodt utca. Van járda. Olyan 100 méterre lehet az intézmény.
ápr. 19. 16:12
 9/11 anonim ***** válasza:
70%
4.-5.ben tuti engedném már akkor, sőt talán előbb is ha megbízható
ápr. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
33%
kėrdező akkor 2. osztályoskėnt is mehet egyedül ha csak 100 métere van az iskola van jårda stb.
ápr. 20. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!