Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akinek egy éves korára is már...

Akinek egy éves korára is már 7-es,8-as pelenkát hordott a gyereke,mit adott rá,ha azt is kinőtte?

Figyelt kérdés

14 hónapos lányom most növi ki a pampers prémium care 7-est. Már határeset neki,éjszakára nem azt kapja,hanem molfix 7-est, ez kicsit nagyobb,de ez is pont jó most. Nagyon gyorsan váltunk pelus méretét,csak pislogok. Minden második héten az van,hogy keresgelem a lehetőségeket,mit tudnék neki venni,ha az aktuális méretét kinövi. És megint lassan esedékes lesz. Éjszakára ráadásul mindig eggyel nagyobb kellene,különben nem bírja a pelus.

Nem kövér a kislányom, most 9,5 kiló,de egyszerűen kell neki ez a méret

Sajnos pampers prémium carebol nincs is nagyobb, ami bugyipelenka. Nadrágpelenkát közelharc raadni

Mi lesz így később? Még egy jó idő,míg szobatiszta lesz.

Nem tudom már milyen márkát nézzek. A molfixből is a 7 a legnagyobb.



ápr. 22. 10:50
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
84%
Hát én nem tudom,de az én lányom 2 éves,11 kiló,de rá még az 5-ös pelusok is általában nagyok.A pampers az mondjuk valamivel kisebb méretű úgy vettem észre,de az 5-ös abból is jó.Amúgy mi aldis pelust használunk,abból az 5-östől bugyis a pelus.Jobban bírja,mint a márkásak.13 kg-tól írja az 5-ös méretet.
ápr. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 anonim ***** válasza:
81%
Biztos ez valami pampers dolog, mert az én lányom is nemsokára 2 lesz, 11 feletti kg, de 5ös pelenka simán elég.
ápr. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 anonim ***** válasza:
94%

Ez kemeny, valami itt nem okes akkor, ha ennyit pisil, gondolom nem a meret a baj, az nem lehet, hogy ennyi kiloval mar a 7-es is kicsi legyen.


Orvost errol kerdezted? Sokat is iszik?


Kisfiam 9,5 kilo, 4-es pelust hord az osszes markabol es ejszaka 12 orat alszik, libero, pampers, huggies es a tescos pelus birja nalunk.

ápr. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 anonim ***** válasza:
91%
ha a pisi mennyiség miatt adod ezeket a nagyobbakat, akkor vagy gyakran cserélgetsz, vagy kipróbálod a huggies elite soft night pelusát. az rengeteg vizeletet elbir. Illetve nekem a második gyerekemnél pont e miatt a mosipelust használtam az éjszakai pelenkákat abból is több betéttel.
ápr. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 anonim ***** válasza:
76%
3# Nekem is fura, ilyet nem hallottam még.
ápr. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 anonim ***** válasza:
90%
Hármas jól mondja amúgy,minimum a cukrát megnézetném,ha sokat iszik,sokat pisil.
ápr. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 A kérdező kommentje:

Nem csak a pampers

DM saját márkás, molfix,Violetta doble care,Lidl,Aldi,Rossmann ezeket mind sorra próbáltam.

És a méretek nagyjából azonosak apró eltérés van csak.

Igen,orvos szerint teljesen egészséges kislány.

Direkt az a kérdés,ami! Kérlek olvassátok el még egyszer. Az én gyerekem X méretét hord ennyi idősen számomra nem használható válasz,nem tudok vele mit kezdeni.

Az enyémnek ekkora kell és kész. 5-osz már fel se tudnék húzni ra.

ápr. 22. 11:02
 8/66 A kérdező kommentje:

Voltunk vervetelen vele,semmi gond

Nem azzal van gond,hogy kipisil,azt csak maximum éjszaka,hanem fel se megy rá a kisebb!! De még egyszer,kérlek olvassátok el a kérdést...

ápr. 22. 11:03
 9/66 anonim ***** válasza:
74%
bugyi pelus?? ha igen akkor probáld a nadrágpelust. az tuti rámegy.
ápr. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 A kérdező kommentje:
Nem a pisi miatt adok rá nagyobbat,hanem mert a kisebb fel se megy rá.. a pisi miatt csak éjszaka adok rá eggyel nagyobbat,mert 12-3 órát nem bírja ha pont a méretet adom.
ápr. 22. 11:04
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!