Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyák,mennyi hasznos tanácsot...

Anyák,mennyi hasznos tanácsot kaptatok itt gyakorin?

Figyelt kérdés

Azt veszem észre,szinte minden kérdésnél,hogy vagy nem a kérdésre válaszol a nagy része, szóval tíz válaszból vagy nyolc biztos nem a kérdésre válaszol,vagy szereti a sajátjat fenyezni, a saját életét,gyereket, a kérdezot lehuzni,vagy csak beszólni,amibe vagy akinek be lehet. Más kategóriákba is megfigyeltem ezt,de engem most kifejezetten a gyerekneveleses topik érdekel.

Akik szoktatok kérdést kiírni,hogy tapasztaljatok,sok hasznos válasz van? Segít titeket a gyakori,vagy inkább csak idorablo,idokitolto,pár random beeső öt tíz perc szabadidő kitoltésére?


ápr. 22. 15:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát én sok segítséget kaptam itt, de nem is olyanokat kérdeztem hogy tesztelhetek-e vagy ilyesmi.

Tejcsomó, altatás témában kaptam jó tippeket.

ápr. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%
En jobban szeretek itt olvasgatni, mint babamama csoportokban. Az egyik fele tuloz, szuperszulok szupergyerekkel, a masik fele leirja, mennyire boncoltak fel elve szuleskor, es kiteregeti a szules utan haloszoba titkait, arccal nevvel. Nekem ez sok.
ápr. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretek olyan választ kapni, ami nem kifejezetten a kérdésre ad választ, hanem valaki elmeséli a kérdésem ihlette tapasztalatait.


Azokban is sok hasznos információ szokott lenni.

ápr. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Leginkább mások kérdéseit-valaszait olvasva, de kaptam én is sok hasznos infót.

Én csak néhány kérdést írtam ki, de azok nagyrészében önnyugtatás miatt mások tapasztalata érdekelt - ezekben megkaptam a kért válaszokat. Amikben konkrétan az én helyzetemre kerestem megoldást, ott nem igazán kaptam hasznosítható választ.

ápr. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!