Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ovis/iskolai anyák napjára...

Ovis/iskolai anyák napjára nagymamát?

Figyelt kérdés

Miért lett ez szokás? Azt most hagyjuk, hogy őt köszöntse a saját gyereke. Na de megint sok gyerek mindkét nagymamát hozza, én meg ikres anyaként 2 gyerek okán vagyok ott saját jogon és hátul a sarokban fél lábon álltam végig a tavalyit is mert a székeken a sok öreg nyanya ül (némelyik azt sem tudja milyen rendezvény, vagy el sem lát odáig ki mondja a verset).

Miért nem lehet véget vetni ennek a hülyeségnek?


ápr. 23. 13:13
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
39%
Az egész ovis anyák napjának nincs értelme!
ápr. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
52%
Nálunk az anyák napja egyénileg történik. 5 napon át mindenkinek van saját időpontja, egy kis szobában mondja fel a verset a gyerek és utána ad virágot, csokit. Sokkal személyesebb így, mint a műsor. El kéne felejteni ezeket a cirkuszokat...
ápr. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
80%

2, én gyerekként nagyon szerettem, mikor készültünk, előadtuk.

Nagy bánatom, hogy a lányomnak se az oviban, se az iskolában nem volt soha.


Kérdező, anyukád is öreg nyanyaként van számon tartva a családban?

ápr. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
75%
Engem nem zavar, hogy jönnek a mamák. Időben kell menni és van ülőhely. Nem órákig tart a műsor, ha véletlenül állni kell. A fiam is örül, hogy megnézi a mama is. Nem kell mindenben a rosszat látni szerintem.
ápr. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
87%
Én 30 éve voltam ovódás, már oda is mentek a nagymamák.
ápr. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
82%
Na,akkor mit szóltál volna anyukámhoz, akit mindkét unokaöcsém meg szokott hívni, mert az anyukájuk meghalt (anya testvére volt).
ápr. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
58%
Mert van, akinek fontos a nagymama. Tudod a nagymama az valamelyik szülő anyja, ergo anya ő is es bizony, illő megkoszonteni. Majd leszel te is nyanya es akkor megerted. Értem én, hogy egomanias vagy es xarul esik, hogy nem csak körülötted forog q világ, de vannak szerencsére normális emberek is. Ha nem tetszik, akkor nem kell megjelenned legközelebb, nem kötelező ám
ápr. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 A kérdező kommentje:

6-os, igen ez sajnos más helyzet.

De az zavar hogy nálunk 2 gyerek visz 1 anyát, míg másnál 1 gyerek visz 3-at, így tömeg van és nem tudod átadni magad a dolognak, pedig nekünk szólna...

ápr. 23. 13:37
 9/43 anonim ***** válasza:
71%

"így tömeg van és nem tudod átadni magad a dolognak, pedig nekünk szólna..."


Nektek, a MEGHÍVOTTAKNAK szól. Ha Julika arra vágyik, hogy mindkét nagyanyja ott legyen, akkor JOGA van meghívnia akkor is, ha téged ez zavar. A te 2 gyereked adja elő akkor otthon a kétszer másfél perces produkcióját és máris meg van oldva a probléma

ápr. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
62%
És az miért érdekeljen bárkit,hogy ti nem tudtok vinni mamát?Vagy ha tudnátok, akkor miért nem mennek nálatok is a mamák? Attól,hogy nálatok nem élnek már,vagy nem vagytok jóba,vagy nem tudom mi az oka,hogy nincsenek ott,más még szerethető a nagymamáját,és megköszöntheti.Kapaszkodj meg,nálunk van még egy élő dédi,és őt is visszük.Ha láttál olyan csillogást a szemében a dédinek.Annyira büszke,és annyira örül,hogy szereti a dédunokaja is.Miért fosztanánk meg ettől az örömtől.A gyerek is boldog,hogy adhat ajándékot.Hetekig készülnek rá.
ápr. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!