Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mohamed névről vélemények?

Menőcsajszi72 kérdése:

Mohamed névről vélemények?

Figyelt kérdés
Nem gyereknek lesz, csak kíváncsi vagyok, a véleményetekre... :) Amúgy hogy lehet becézni? Ami? Medi?

ápr. 26. 16:39
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Moha 😂😂
ápr. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
18%
Inkább cigány név mint arab. Pedig az előzőeknek sem vagyok nagy fanja.
ápr. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Marokkóban az egyik programon az idegenvezetőnket tényleg Mohának becézték.
ápr. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
Hollandiában,vagy Dániában,nem tudom melyikbenyde van olyan,azt hiszem fiune,hogy Fos.
ápr. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
*fiú név
ápr. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tetszik,én gyereknek is adnám, persze csak ha arab apja lenne, magyar gyereknek,magyar vezetéknévvel hülyén néz ki.


Akkor kutyának/macskának lesz?


Am, Émilie Ajar:Előttem az élet című könyvében Mohamednek hívják a kisfiút és Momónak becézik, ami szerintem nagyon cuki. Én biztos úgy becézném kutyusnak/cicának is.

ápr. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt szerencsém egy Moha bá-hoz, nagyon jó fej ember volt. Arab származású. Neki jól állt, meg alapból az arab, vagy félvér embereknek szerintem teljesen oké, de magyar embernek nem adnám, mert szerintem furcsán jön ki.
ápr. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#6 Nem, csal kerdeztem LOL
ápr. 26. 19:23
 9/10 anonim ***** válasza:
93%
Magyarnak nem adnám, annyira tipikus arab név. Amúgy nincs vele gond.
ápr. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Magyar vezetéknévhez szarul áll pl: Szekeres Mohamed. De amúgy tetszeni tetszik, de rengeteg is csúfolnák itt Magyarországon.
ápr. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!