Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Baba első személyihez online...

Baba első személyihez online idopontfoglallasnál milyen menüpontot kell választani?

Figyelt kérdés

Ugyfelkapun beléptem az időpont foglaláshoz, de nem igazán van uj személyi opció, csak csere, vagy eszemélyihez kapcsolódó adatcsere stb stb…


Valaki intézett mostanában erre idopontfiglalast?


ápr. 29. 11:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi valami olyasmit választottunk, hogy személyi megújítás vagy mi, mint azoknak, akiknek lejár és új kell. Tök mindegy, mert csak az a lényeg, hogy magyar állampolgárnak lesz, standard irat, ott majd helyben mondod, hogy a babának kell.
ápr. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%

Miert kell egy babanak szemelyi? (Nem kotekedes, csak elso babamat varom es nem is tudtam, hogy kell neki csinaltatni.)

Kotelezo?

ápr. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, törvény szerint kötelező minden személynek rendelkeznie fényképes igazolvánnyal, nincs meghatározva, hogy pl. "14 éves kor felett". Mi egyéves kor körül csináltattunk mindhárom gyereknek.
ápr. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
2-es. Igen kötelező, mert valami okos kitalálta. A fiam alszik rajta. 🤣 butaságnak tartom, de ez van
ápr. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Koszi 😊 es bocsi az off-ert.
ápr. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

1, köszi, Én is erre gondoltam hogy így fogom. :)


2 hát igen nem a magam szórakoztatására indulok neki vele, kötelező.. 8 hónapos, nyárra azért akartam, mert a szállodák elvileg kérhetik.


De annyi tippet továbbadok, hogy a fotózás végett azt érdemes megvárni, amíg tudja tartani a fejét a baba.. :D

ápr. 29. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!