Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikor állt helyre a vérzésetek?

Mikor állt helyre a vérzésetek?

Figyelt kérdés

4 hónapja szültem. A 6 hetes kontrollon az orvos írt fel Azáliát. Szedtem is, de elkezdtem vérezni. Nem nagyon, de sokáig. Ezért abbahagytam a szedését. Szoptatni már nem tudok sajnos 2 hónapja. Azóta volt már vérzésem 2-szer de nem pontosan jött meg a másodjára. Akkor hagytam abba a gyógyszert is. Most kellett volna elvileg megjönnie. Nektek mikor állt helyre rendesen?

(Bocs ha hosszú lett)


2010. okt. 28. 19:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Jó a kérdésed,ezt én is szeretném tudni,mert én másfél hónapja szültem,de még vérezgetek hol erősen hol gyengébben.Más vassal tömöm magam,nehogy vérszegény legyek.
2010. okt. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia

A 6 hetes kontroll napján jött meg először és utána minden hónapban napra pontosan (egyébként 10 hónapos koráig szoptattam a lánykámat) 13 hónapos volt amikor valamiért felborult az egész rendszer ,de 4 hónap múlva ismét rendszeres lett.

2010. okt. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem szülés után 4 héttel visszatért a menzeszem!Igaz én császárral szültem és koraszülött lett a kisfiam!Az orvos Nekem is Azaliát írt fel, na attól össze-vissza véreztem volt, hogy másfél-két hétig tartott a menzeszem!Ja és mivel sajnos nem tudok szoptatni, mert a kisfiam sokáig nem tudott, hiába fejtem elapadt a tejem.Lehet,hogy Én vagyok a hülye (de hát nem vagyok nőgyógyász) az orvosom elfelejtette közölni, hogy az azália csak addig hatékony amíg szoptatsz, legalább is sokak szerint. Hát gondolhatod, hogy megijedtem, de hála a jó égnek tegnap megjött, de természetesen még nem kellett volna.Na ennyit az azáliáról!Csütörtökön megyek vissza az orvosomhoz!Én is 4 hónapja szültem :-)
2010. okt. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!