Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Láttátok Lacikát, a műszíves...

Láttátok Lacikát, a műszíves kisfiút? Úgy néz ki, meg fog halni.

Figyelt kérdés
Végigsírtam a riportot és csak szorítottam magamhoz az épp ma 11 hónapos kisfiamat.Hogyan lehet egy ilyen tragédiát túlélni?
2010. okt. 28. 20:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos meg is halt, nagyon-nagyon sajnálom, és részvétem a családnak, én is végigsírtam....

ma este kapcsolták le a lélegeztetőgépről....Istenem, ilyenkor érzem, hogy eltörpülnek a mi problémáink és hálát adok az egészséges kisfiamért, legyen inkább bármilyen rossz gyerek, csak beteg ne legyen....:(

2010. okt. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
36%

Ez borzasztó! Édes kicsike!

Ne haragudj, miért borzolod ezzel a kedélyeket itt? Még át sem lehet siklani a kérdésed felett, mert bele írtad ezt a szörnyűséges lehetőséget is! Miért?

A riportot nem láttam, de a rossz érzést, a szörnyűlködést, a sajnálatot sikerült elérned.

2010. okt. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
26%
Az ilyen riportot minek nézi végig az ember? Én azonnal elkapcsoltam.
2010. okt. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
véletlenül kapcsoltam oda,a riport felét láttam.nem akartam én semmit borzolni,meg másnak rossz érzést okozni,elnézést,akinek ez jött le.
2010. okt. 28. 21:03
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
én láttam, végigbőgtem én is, borzasztó, nincsenek rá szavak, én talán nem is élném túl...
2010. okt. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is csak néztem ki a fejemből, aztán ránéztem Apára, és láttam ahogy ölelgeti a kisfiunk. Nem szólt semmit, de látszott rajta, hogy úgy fogja a kisfiunkat mintha soha többé nem akarná letenni a kezéből. Őt is nagyon megrázta a történet.

Nagyon sajnálom a családot, nem is tudom, hogy lehet ezt túlélni. De azt sem fogom fel, hogy történhet ilyen szörnyűség, olyan kegyetlen az élet. :(

2010. okt. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%
Én csak az előzetest láttam, és már akkor elsírtam magam, így biztos voltam abban, hogy nem nézem meg a riportot. Nem is néztem meg.
2010. okt. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon-nagyon szomorú :(

Részvétem a családnak!

Elképzelni sem tudom, hogy hogyan lehet ezt túlélni és hálát adok, hogy egészséges a kisfiam és remegek azért, hogy a pocakomban a várva várt tesó is egészséges legyen.

2010. okt. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
71%

[link]

Ma reggel meghalt szegény pici fiúcska... :(

Részvétünk!

2010. okt. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Megnéztem a blogot, és az egyik videót. Zokog is. Arra kell gondolni, hogy szegény kicsi nem szenved tovább. Tündéri kisfiú. Örüljünk anyukák, hogy egészséges a csemeténk, és ne rinyáljunk egy "fogfájás" miatt.
2010. okt. 29. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!