Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Brendonos termooverált egy...

Brendonos termooverált egy ezresért elkótyavetyélni?

Figyelt kérdés
8290.- az új ára, adjam el 1-2 ezerért aukciós oldalon? Bizományival jobban járnék? Szoktál beadni ruhákat, érdemes?
2010. okt. 28. 23:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ne azt nézd, hogy Brendonos, hanem hogy egy ilyesmi termo-overall mennyibe kerül. Lehet, hogy ugyanez máshol "csak" 6.000 ?


Ha mindenhol ennyi, akkor add 3-4 ezerért, nem kell egy ezresért elkótyavetyélni. Bizományosba én nem bíznék (hacsak nem ismerős).

2010. okt. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
senki nem fog használt ruháért 6000 Ftot adni. Dobd ki, ha nem akarod elkótyavetyélni...
2010. okt. 29. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én sem adnék érte többet max.2000-2500 ft-nál.Az ára csak a vásárláskor borsos(mivel Brendonos),de az eladásnál ez nem igazán számít.
2010. okt. 29. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudsz vele mit csinalni, szerintem max 3 ezerert tudod eladni. Hirdetheted par korben tobbert, majd legfeljebb learazod, ha igy nem viszik el.

Adni es venni is szoktam.

Most nincs az embereknek penzuk, sokkal nehezebben megy el minden, mint 2-3 eve, a gyerek es babaruhak meg alig kellenek, mert rengeteg van beloluk.

Gyonyoru overallokat adtam el osz ota tobbet is, nem brendonos volt, kulfoldon vettem oket mert ott eltunk. A next es gap overallok mentek el 3000ert kb a 3. korben. Ugy, hogy az egyiket ismeros vette meg, igy ajandekba adtam meg hozza egy halozsakot is. Mindegyik ujszeru allapotu volt, mert alig hordtak a fiaim.

Vagy raktarozod es varsz, vagy olyan aron hirdeted, hogy meg iden megvegyek.

Es ami a vevo oldalat illeti: teljesen mindegy nekem, hogy mennyibe kerult eredetileg, ha valami nagyon extra, kulonleges, hibatlan dologrol van szo, akkor is max-max felaron vennem at hasznaltan, de minden mast max harmadaron. Ha valaki hasznalt ruhat akar venni sporolas celjabol,akkor az nem kivan sokezret fizetni erte.

2010. okt. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

sajnos igazuk van az előttem szólóknak, én egy H&M-es overált kótyvetyéltem el, 15000 ft volt újonnan, örültem, hogy 5000-t kaptam érte, pedig hibátlan, egy szezont használt és nagyon szép volt!

vagy tedd el, hátha ismerősnek oda tudod adni, barátnőnek, szomszédnak stb...

2010. okt. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Bizományiba sem nagyon éri meg beadni. Mire ráteszi a maga kis hasznát, addigra már olyan borsos ára lesz, hogy senkinek sem fog kelleni.

Add el 2ezer körül az aukciós oldalak valamelyikén.


Én is aukcióztam, de nem nagyon érte meg. Aztán próbáltam a bizományit. A legdrágább ruhát 300ért adtam be, de kitéve már 1000 volt. A kutyának se kellett, így visszakértem az összes ruhámat. Megint elkezdtem aukciózni, és már fix árra teszem ki a ruhákat és egyebeket, és így jobban el tudom adni. Persze áron alul, de legalább nem 1 ftért...és az árukból tudok új cuccokat aukciózni:)

2010. okt. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni ,de én bizományiban 1200 forinttért vettem,és azon már rajta volt a haszna!Most láttam a Brendonban,hogy 8000 felett van!
2010. okt. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Ajándékba fogom adni :)

2010. okt. 30. 07:49

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!