Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a különbség a Tescos zöld...

Mi a különbség a Tescos zöld és lila pelenka között?

Figyelt kérdés

Az árán kívül gondoltam. :)

Nem tudom eldönteni, pedig elolvastam mindkét csomagoláson a leírást a boltban. Van köztetek, aki használta már mindkettőt?


2010. okt. 29. 14:40
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Mindegyik egyformán jó. néha még a fehér csomagos ts gazdaságos pelust is szoktuk venni aminek nejlonos a külseje. az 28,-/db. semmi bajom nincs azzal se.
2010. okt. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az olcsóbbat 1* használtam,de olyan mintha egy zacskót adnál a gyerekre.Teljesen befülledt a bőre és nem tépőzáras,hanem ragacsos és nem lehet újra visszazárni.
2010. okt. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mind kettő jó!Én egyedül a neylonosat (kék-fehér) nem szoktam venni.
2010. okt. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Na a kék-fehéret már értem, ezek szerint az nylon-os. De a zöld és lila közt még mindig nem tiszta számomra mi a különbség. :/
2010. okt. 29. 19:49
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nem ismerem, de ezt találtam itt:

"A zöld pelenka is ugyanolyan jó, de a dereka nem gumis hátul, hanem az oldalán rugalmas."

2010. nov. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Aranyos vagy kedves utolsó, h utána olvastál, csakhogy ami itt le van írva, az nem ugyanaz a lila, mint amit én kérdeznék. Régen is volt egyfajta lila, és az alakult át zöldé. Viszont most egy másik lila is van. Ott filóztam a polc előtt, h melyiket is vegyem, mert hiába olvasgattam, nem találtam a különbséget. Végül nem mertem az olcsóbbat (a zöldet) venni, a lila mellett döntöttem. Hát, ha senki se tud segíteni, lehet egyszer kipróbálom a zöldet is. Egyszer. És akkor majd megírom a választ, hátha segítek vele másoknak is.

De azért köszönöm, h próbáltál segíteni! Meg a többieknek is!

De ha valaki tudja a választ, vagy ha mást is érdekelne a válasz, akkor írjon.

2010. nov. 2. 07:59
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is gondolkodtam már rajta,szerintem a lila vékonyabb picit pampers utánzat a zöld picit vastagabb libero utánzat, nagy különbség nincsen,talán több haszon a tesconak.Ja a lila csak kis csomisban van,míg a zöld nagyban is, és szerintem azért fit a lila mert a vékonysága miatt jobban mozoghat a pici benne.Várom válaszod hogy segítettem e?:-)
2010. nov. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Na vettem zöldet. 2 alapvető különbség van a lila és zöld között. Lila: dupla belső védőgát van benne, és van valami lila betét az első felében (gondolom, vmi balzsamos cucc). Zöld: szimpla belső védőgát, és teljesen fehér a belseje.

Hogy most vékonyabb-e a lila vagy sem, azt nem tudom eldönteni. Talán. És lehet a zöld pár milliméterrel rövidebb (ua. a méret!), de nem számottevő.

Ahogy azt már írták, tényleg jó mindkettő, de a lila nem éri meg árban. Hiába "tud" hivatalosan többet a lila, attól még a zöld kicsit se rosszabb a gyakorlatban.

Tehát ha vki gondolkodóba esne, mint én, akkor a zöld mellett döntsön!

2010. nov. 23. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!