Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen ajándékot vegyek 5...

Milyen ajándékot vegyek 5 éves keresztlányomnak karácsonyra?

Figyelt kérdés
2010. nov. 1. 23:15
 1/5 anonim válasza:
Én a keresztlányomnak tavaly(akkor volt5 éves) egy ilyen Én kicsi pónim-ot vettem, nagyon tetszik neki, le sem birja tenni :D
2010. nov. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]


itt van nehany nagyon jo

2010. nov. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az én unokahúgom is 5 éves. Nagyon szereti a barbie babákat. Legtöbbször azt veszek neki, ha van valamilyen alkalom. Most is azt kért a jézuskától. :) De 5 évesen már nagyon szeret és tud is társasjátékozni, kártyázni (fekete péter). Akkor lehet venni neki ékszereket, nyakláncot, karkötőt, hajbavalókat, ezeket is imádja. De én most karácsonyra ezt veszem neki:

[link]

2010. nov. 2. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Társasjáték, vagy lego belville sorozat?

pl. Csupa csupasz tyúkeszű (nagyon jó), who war's (ravensburger), Kiki ricky, junior labirintus stb. Lego belville díjugratás, téli palota stb.

Kérdezd meg a szüleitől, hogy mi érdekli!

2010. nov. 10. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!

Tudom mi érdekli, mert minden héten találkozunk.

Csak nem akarok 10. pónit, lovat. A Barbie baba nem érdekli. Lehet társasjátékot vagy ruhát veszünk neki.

2010. nov. 10. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!