Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 20 hónapos kislánynak mit...

20 hónapos kislánynak mit javasolnál karácsonyi ajándékként?

Figyelt kérdés
10-15 ezer forintért.
2010. nov. 2. 22:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Játékkonyha
2010. nov. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én dömper vettem a keresztlányomnak tavaly karácsonyra, akkor volt 18 hónapos. Nagyon örült neki, még a mai napig szívesen játszik vele, a lakásban is és a játszótéren is. Igaz csak 4000 Ft volt.
2010. nov. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az én lányom ez időtájt ezeket kapta:

baba + babakocsi: tetszett neki, de nem a kedvenc

játék edények, evőeszközök: egész jól eljátszik velük

mesekönyvek: imádja őket

fogantyús fa puzzle-k: imádta őket, két évesen kapott 12 db-os fa puzzle-t most az a favorit

lego duplo: szereti, bár nem túl sokáig játszik velük

játék porszívó, felmosó szett, mosógép: szereti, bár nem túl sokáig játszik velük.

Minden gyerek más, nehéz kitalálni, hogy nálatok mi a nyerő, pl. az én gyerekem nem az a szerepjáték imádó, inkább rajzol, fest, gyurmázik, kirakózik, mesekönyvet nézeget, de a legjobban a játszóteret szereti.

2010. nov. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kislányom is 20 hónapos, hintalovat és játékkonyhát fog kapni karácsonyra.
2010. nov. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én meg ajánlani tudnék olcsó, szép játékokat privátban!
2010. nov. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!