Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kaptam orvosi igazolást az...

Kaptam orvosi igazolást az anyasági támogatás megítéléséhez és kifizetéséhez, amit a munkahelyemen kell leadnom. Ezt akár már most is megtehetem?

Figyelt kérdés
34 hetes kismami vagyok. Ha most leadom akkor még szülés előtt megkaphatom a támogatás?
2009. jan. 7. 13:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem még nem lehet leadni. Nálunk kizárólag szülés után adta ki az orvos a papirt. Mindenesetre próbáld meg, hátha...
2009. jan. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az anyaságihoz kell a gyerek anyakönyvi kivonata is. Úgyhogy csak szülés után kapsz pénzt. Sőt én még a lakcím és a tb-kártyája fénymásolatát is beküldtem.
2009. jan. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem a kórházban adott a doki igazolást, hogy tényleg voltam terhesgondozáson és tényleg megszületett a babám.

Miért adnának előre pénzt? Ne ijedj meg, de mi van akkor, ha valami történik addig, vagy a szülés alatt???

Nekem a szül,akvi kivonat fénymásolatát, TAJ kártyát és lakcímkártáyját is be kellett mutatni.

2009. jan. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Még nem igényelheted, csak a szülés után mert kell a baba anyakönyvi kivonata és (nálunk így volt) a kórházban is adnak egy igazolást majd a szülés után. De ahogy látom mindenhol más a gyakorlat. Az anyakönyvi kivonat mindenesetre kelleni fog és nem biztos, de azt hiszem a TAJ száma is. Ezt nem tudom biztosra.
2009. jan. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!