Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van valakinek C&A kuponja?...

Van valakinek C&A kuponja? Honnan szereztétek?

Figyelt kérdés
És milyen gyerekruhákra lehet beváltani?
2010. nov. 3. 11:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

CundA-s kupon a DM-es Baba kuponfüzetben van.

Ha kitöltötteda dm-ben a szórólapot és igényelted a kuponfüzetet akkor majd küldik postán. Elég sokáig szokott tartani.

Úgy emlékszem 50%-os a kupon és bármilyen gyerekruhára beváltható.

2010. nov. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ!

A kislányom 17 hónapos.....lemaradtam a kuponfüzetről?

2010. nov. 3. 11:23
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi is a dm-nél kaptunk kettőt. (50 % kedvezmény)! Az akciós termékeknél is fel lehetett használni, csak meg volt adva hogy hányas méretű ruhákig! De erre már nem emlékszem!Egy kupont egy ruhára vagy szettre lehetett felhasználni! Az is meg volt adva hogy melyik hónapokban!
2010. nov. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok ! Igen lemaradtál mert ha jól tudom 12 hóig kell jelentkezni a programba! :(
2010. nov. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2010. nov. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az aukciós oldalakon árulnak ilyen kupont, én is ott adtam el. Most is van egy, azt hiszem, nem használjuk fel.

De csak 92-es méretig használható fel!

2010. nov. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

[link]


ezt most találtam a teszveszen és nagyon jó pelenkakuponok vannak hozzá! Két libero...kár, hogy pamperst használunk, már rárepültem volna :-))))

2010. nov. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítségeteket. Sajna akkor már saját kuponunk nem lesz, majd megnézem a teszveszen.

Köszönöm még egyszer!

2010. nov. 3. 20:56
 9/10 anonim ***** válasza:
Elnézést az Offért, de ezeket a kuponokat mennyiért adjátok, veszitek? Mert nekem amire nem volt szükségem, azt mind kidobáltam!
2010. nov. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A c&a-s kuponok most 1500 körül kelnek el, a többi változó, sokszor 1.-ft-ért, azaz ajándékba... De legalább fel tudja használni valaki :)))
2010. nov. 9. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!