Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy tudnám elintézni magamnak...

Renáta0427 kérdése:

Hogy tudnám elintézni magamnak a családi pótlékot?

Figyelt kérdés

18-at töltöttem áprilisban,és szeptembertől nem kapok családit pedig iskolába járok és erről küldtem papírt hogy van tanulói jogviszonyom!

Vagy ezt kérelmezni kell??

Sajnos anyukám Németországban dolgozik ezért nem tud nekem ebben segíteni!

Anyukák válaszát várom elsősorban!

Köszönöm!


2010. nov. 4. 12:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Először is kérsz az iskolából egy igazolást,hogy nappali tagozaton tanulsz...

Azzal bemész a családi pótlék osztályra...

Ott meg mondják a többi teendőt...

2010. nov. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Most olvasgattam az államkincstár honlapján erről. Nem egyszerű kiigazodni. Ha jól értem, nem mindegy, hogy hol tanulsz, középszinten, vagy felsőfokon. Azt javaslom, hogy a honlapon keresd meg a területileg illetékes kincstári fiókot, adnak meg telefonszámot, és címet. Kérdezd meg, hogy jogosult vagy-e, és mit kell tenned.

[link]

2010. nov. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha egyetemen, vagy főiskolán tanulsz, akkor sajnos nem jár már a családi pótlék.
2010. nov. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!