Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tóth vezetéknévhez milyen...

Tóth vezetéknévhez milyen keresztnevek illenek? Mind fiú, mind lány érdekel

Figyelt kérdés

Tudom, hogy sok név illik hozzá, de olyat keresek, ami különleges :)

ikreim lesznek, egyik fiú, egyik lány :)

eddig Tóth Kornél, és Tóth Karina a nyerő, de várok még szép, különleges neveket, mivel tudom, hogy a Tóth eléggé gyakori vezetéknév.


Köszi mindenkinek!


2010. nov. 4. 21:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ha az enyémek lennének a Borostyán és Berzsián (Lázár Ervin névalkotása) neveket adnám.
2010. nov. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik az Ábel, Ármin
2010. nov. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Tóth Armand és Tóth Amina. Valahogy rögtön ezek a nevek ugrottak be. Boldog babákvárást:)
2010. nov. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
51%
Barátnőmnek két kislánya van, Tóth Landra Tara, és Tóth Tiana Lana. :) Mondjuk ők olaszban élnek. Unokatesójuk pedig kisfiú, Armand (és már írták is ezt a nevet előttem - ez egy "jel" lehet). :)
2010. nov. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nálam most ez a nyarő: Berill és Ákos.
2010. nov. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Bocs,nyerőt akartam írni.
2010. nov. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Az én ikreim Tóth Ákos Zsolt és Tóth Balázs Benedek.

Ha lányok lettek volna akkor Tóth Adél Beatrix és Tóth Kamilla Veronika lett volna a nevük.

2010. nov. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Tóth Kornél és Tóth Karina tök jók! :) Esetleg Karina helyett Karolina. Vagy ami még eszembe jut Tóth Arnold és Tóth Annabella, Tóth Erik és Tóth Elina, Tóth Dorián és Tóth Dalma, Tóth Armand és Tóth Amina.
2010. nov. 5. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Most nézem, hogy az Armand és Amina párost már írta valaki. Ez lehet jelent valamit!? :)
2010. nov. 5. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Tóth Zétény

Tóth Zille


Tóth Villő

Tóth Milán


Tóth Merse

Tóth Léna

2010. nov. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!