Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hol van olcsó bababoltot...

Hol van olcsó bababoltot Budapesten?

Figyelt kérdés
A Brendon nekünk drága. Voltunk Baby Outletben a Soroksári úton, de tudtok még olcsó bababoltokat?
2010. nov. 5. 10:17
 1/8 anonim ***** válasza:

1188 Budapest Nagykőrösi út 53 .

www.babaholmiolcson.hu a weboldaluk, sokkal olcsóbb, mint a brendon, mi sok mindent vettünk itt.

2010. nov. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2010. nov. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Rendeltél már online? Szerintem érdemes. Ha esetleg babaruhát szeretnél venni, érdemes elolvasnod a Babaruha Kisokost és utána már bátrabban mersz a netről is vásárolni. [link]
2010. nov. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

www.babaholmiolcson.hu


Én vidéki vagyok, de itt fogok mindent megvenni. Megéri felmenni.

2010. nov. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Baby outlet a Brendon "outletje", szinte egy árban van.


Szerintem az Elefáni még jó, 3 helyen van boltjuk Budapesten:

[link]

2010. nov. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

előző

de pl én kiságyát (natúr fenyő, 4 állásos) majdnem 2 éve az Intersparban vettem 12 900 forintért.

Úgyhogy érdemes nem csak bababoltokban körülnézni.

2010. nov. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]


Én nagyon szeretem eza boltot, igaz pici, de mindent tartana raktáron és vannak drágább és olcsóbb dolgaik is, én annó a lányomnak majdnem mindent itt vettem meg, és most is ide megyek a fiamnak néhány dologért.

2010. nov. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én is csak ezeket találtam a neten. Rendelni nem szeretnék, mert csak rossz tapasztalataim vannak a netes vásárlással kapcsolatban. Kiságyat a baby outletben vettünk 12 ezerért (nyírfából és hibátlan), de a többi dolog még nincs meg, pedig már csak 7 hetem van hátra :)
2010. nov. 5. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!