Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha 18 éves kora alatt szül...

Ha 18 éves kora alatt szül valaki, jár neki valami állami támogatás?

Figyelt kérdés
Félreértés ne essék, nem vagyok és nem is leszek terhes. Csak az egyik barátnőmmel beszélgettünk erről. Mi van, ha a lány 18 alatt van, a fiú 18 fölött, a lányt kidobják a szülei mert terhes, összeköltözik a fiúval, megszüli a babát,és még suliba jár? Kap pénztámogatást?
2010. nov. 6. 21:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a gyes Neki is jár alanyi jogon és természetesen a családi pótlék!
2010. nov. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
26%

sajnos jár neki a gyes meg a családi annak ellenére, hogy egy vasat nem tett még a közösbe...

ezt kellene megszüntetni már végre.

2010. nov. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
48%

Hogy te milyen egy paraszt vagy utolsó!Azért mert valaki fiatalon szült, ne is kapjon egy fillért se?Fog ő még eleget a közösbe tenni.Amúgy meg igazad van, kapjanak a cigányok a 30.gyerek után is, meg még azért is, mert börtönben van az apa.

Annyira utálom az ilyen hülye embereket mint te...

2010. nov. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
59%

21:45-ös! Bárcsak olyan helyzetben lettél volna, hogy 18 év alatt szülsz, és nem kapsz az államtól 1 Ft-ot sem.

És úgy állj a saját lábadra.

És aki védekezik és úgy esik teherbe, és nincs szíve megölni a gyerekét? Te nem gondolsz ilyenekre?

Te egy szívtelen, zsugori, önző d*g vagy.

Sorry, nem hagyhattam ki. Utálom az ilyen magának való embereket.

2010. nov. 7. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!