Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Játék babáról mivel lehet...

Játék babáról mivel lehet lemosni a filctollat? Már régóta rajta van, vagy lehet, hogy valami más fogta össze, de nem jön le semmivel?

Figyelt kérdés
2010. nov. 7. 21:08
 1/6 anonim ***** válasza:
körömlakk lemosó esetleg
2010. nov. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A k.lakklemosó nem segített nekünk, bár az én lányom golyóstollal firkálta össze a babát. Azért próbáld meg! Viszont vigyázz, mert a baba szemhéjánál (ha mozgós szeme van) nekem leszedte a festéket!

Én most a hideg zsíroldót próbálom ki, mert az sok mindent levisz, majd megírom, hogy mire jutottam!

2010. nov. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Esetleg tiszta alkohollal (etanol). Azt hiszem gyógyszertárban lehet kapni.
2010. nov. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Acetont, alkoholt már próbáltam, semmi hatás:(
2010. nov. 8. 21:44
 5/6 anonim ***** válasza:

Második vagyok.

Az elmúlt napokban a következőket próbáltam: aceton, hideg zsíroldó, folyékony Vanish, ecet, after shave, kézmosó (ultra derm jellegű), Bioderma arctisztító.

Némelyiket már végső elkeseredésemben próbáltam, hátha...

Sajnos egyikkel sem jött le.

Te sikerrel jártál végül?

2010. nov. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nem, szerintem már nagyon beleivódott a gumiba. Kaptuk a babát a keresztlányomtól, egyénként nagyon szép Götz baba lenne.
2010. nov. 11. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!